NAIL POLISH UPDATE - CIATÉ "CREAM TEA"

Minu küüned sügise kuues! Valisin seekord tumedama nude tooni Ciaté “PP066 Cream Tea”, mis meenutab mulle veidi hallikamat liivakarva...Minu küüned sügise kuues! Valisin seekord tumedama nude tooni Ciaté “PP066 Cream Tea”, mis meenutab mulle veidi hallikamat liivakarva värvi ja selles on ka imepeent kuldset sädelust. Panin küüntele 2 kihti ja kõige peale Sally Hanseni Big Shiny pealislaki (minu lemmik!). Arvan, et kolmas kiht Ciaté lakki oleks isegi veel ilusam.

// My autumn nails! I chose a darker nude colour this time, Ciaté “PP066 Cream Tea” which reminds me of this a bit greyish sandy nude and it has a bit of shimmer in it. I applied two coats and covered it with Sally Hansen's Big Shiny top Coat (my favourite!). I think that a third coat would make it even more beautiful...Lisaks ostsin veel 2 küünelakki oma sügisesse kollektsiooni. Üks neist Ciaté toonis "PP218 Can't be Kinky?" ja teine O.P.I's "NL G22 Schnapps Out of It", mis on üliilus rebasekarva punane (pole liiga punane, liiga oranž ega ka liiga pruun). Kui tahad näha, kuidas nad küüntel on, siis ainult ütle! :)

Muide, väga vabandan, et viimasel ajal veidi vaiksem olen! Kirjutan äriplaani ja olen sellega korralikult hõivatud olnud. Olulised asjad alati ennekõike... Ja kuna blogi on minu hobi, mitte töö... siis usun, et kõik mõistavad! :) Arvatavasti olen aktiivsemana tagasi järgmise nädala lõpuks, seega ärge kuhugi kaduge!! ♥

Milline on sinu lemmik küünelakk hetkel? Kas on selliseid erilisemaid sügise toone ka?
Kindlasti tasub pilk peale visata minu postitusele sügisestest küünetrendidest, et ammutada inspiratsiooni :). Seda saab teha SIIN.

// I also bought two other colours for my fall nail polish collection. One of them Ciaté "PP218 Can't be Kinky?" and the other one O.P.I's "NL G22 Schnapps Out of It", which is a really pretty foxy red (not too red and not too brown). If you want to see how they look on nails, let me know! :)

Hey btw, I’m sorry that my update here has been really bad recently! I am writing a business plan and been hooked up with that most of the time. Important things first... And since this blog is my hobby not my job, I'm sure you all understand! :) Probably will be back on track by the end of the next week, so don't go anywhere!! ♥

Which is your favourite nail polish at the moment? Do you have some specials for this fall?
Definitely check out blog post about nail polish trends for inspiration HERE.Follow me on:

9 kommentaari

 1. Mul on küüntel L`Oreali uue sarja küünelakk Eva. Vana roosa ja väga šikk toon. Kui mul oleks veel ilus päevitus ka peal, siis kannaksin meeleldi sama värvi kleiti. Kust Sina Ciaté lakke ostad?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vaatasin kohe järgi, et mis küünelakk see on, millest räägid. Niiii ilus toon, et tahaks seda nüüd endale ka! :) Mul oli kunagi huulepulk seda sama tooni.

   Ciaté lakid ostsin Kaubamajast. Hind oli 11 eurot. Tõstetud sinna riiulisse, kus enne olid Sally Hanseni lakid (ja Sally Hansen pandud teiselepoole riiulit). AGA värvivalik oli üsna kesine, mis teeb natuke kurvaks.

   Kustuta
 2. Sooviksin küsida, et kas Ciaté lakid kuivavad kaua või pigem kiiresti? Olen neid alati Kaubamajas uudistamas käinud, aga pole kunagi julgenud osta, sest äkki kuivab mingi 3 tundi :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tead.. ma lihtsalt vastuse autentsuse pärast katsetasin ilma pealislakita täna järgi. Niisiis. Kandsin esimese kihi Ciaté lakki küüntele, lasin veidi kuivada ja siis peale läks teine (veidi paksem) kiht. Ootasin... ootasin... Mõtlesin, et ehk oleks pidanud vähem lakki panema... aga tahtsin ju ikkagi katvat tulemust... Möödus 20 minutit ja siis kannatus katkes. Sama trall mis iga teise küünelakiga ja mul ei ole seda "printsessi aega... 20 minutit", et küünelakki kuivatada. Panin siis kannatamatult peale oma lemmiku Big Shiny Top Coat'i ja 5 minuti pärast oli kõik kuiv. Ma ei suuda selle pealislakita enam elada, sest see tõepoolest kiirendab protsessi minu jaoks ja ma enam ei kasuta ühtegi küünelakki ilma Sally Hanseni Big Shiny Top Coat'ita. Niiet jah... Kahjuks Ciaté niisama ei kuivagi eriti hästi, ikka on pealislakki peale vaja.
   Muidugi, kui kellelgi on sellele pealislakile soodsamat alternatiivi pakkuda, siis olen infost huvitatud. Maksab teine ligi 9 eurot.

   Kustuta
  2. Mina kasutan Loreali kiirkuivatavat pealislakki. Toimib hästi! Hind vist mingi 5€ kanti.

   Kustuta
 3. Nii ilusad toonid, tahaks küll näha, kuidas o.p.i. küüntel välja näeb :) Edu äriplaani kirjutamisel!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh!

   Panin pildid nüüd OPI küünelakist lõpuks üles, niiet saad pilgu peale visata ;)

   Kustuta
 4. Oii, kui ilusad värvid! Kindlasti lähen soetan endale ka.
  Tahaks küüntel ka näha kuidas välja näevad. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Panin pildid üles, saad nüüd pilgu peale heisata ;)

   Kustuta