H&M x BALMAIN / APPROXIMATE PRICES

So many collaborations with some of the biggest international labels, including Versace, Karl Lagerfeld, Isabel Marant... it’s now time to o...So many collaborations with some of the biggest international labels, including Versace, Karl Lagerfeld, Isabel Marant... it’s now time to one of the most awaited event on the fashion calendar, The Balmain X H&M collaboration! I already have a mark in my calendar when it will be launched in Tallinn and I've already checked the collection online... Also I followed the designer, Olivier Roustening on Instagram! I mean... He is amazing! Just 30 years old and rocking it!

6 kommentaari

 1. Päikeseprillid on ägedad. Ja loomulikult kogu kollektsioon. Käisin täna H&M´i shoroomis ning kiikasin nende asju. Balmaini tooted olid võrratud. Lisaks ootan seda kampaaniat, kus on reklaamnäoks Katy Perry :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Päikeseprillid on minumeelest meeste kollektsioonist, seega mul on väike kahtlus, et naisterahvale võivad jääda veidi laiaks.. aga ma muidugi ei tea enne kui pole saanud proovida :)
   Katy Perryga seotud jõulukampaania kõlab väga põnevalt! Uurin kindlasti ka selle kohta ;)

   Kustuta
 2. Hei, kas ta mitte ei saanud just 30 aastaseks? : https://en.wikipedia.org/wiki/Olivier_Rousteing

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kusjuures Sul on täiesti õigus! Aitäh tähelepanu pööramast :) Ei tea, kuidas ma 21 arvutasin.

   Kustuta