KODU KAUNIKS 2015

Nagu kõik teavad juba, siis plaanisime oma kodu valmis saada augustiks. Põhjus oli nimelt selles, et soovisime osaleda Kodu Kauniks 2015 ilu...Nagu kõik teavad juba, siis plaanisime oma kodu valmis saada augustiks. Põhjus oli nimelt selles, et soovisime osaleda Kodu Kauniks 2015 ilusa kodu konkursil. Ei oskagi kohe midagi kirjutada, me pääsesime finaali :)

Artikkel meie kodust peaks ilmuma tuleva aasta jooksul. Millal täpsemalt, ei teagi. Kindlasti tasub Kodu & Aed ajakirjal silma peal hoida, sest konkursil osaleb väga palju ilusaid kodusid. Ja meie kodu piltidelt ajakirjas võib leida nii mind kui Martinit ;).

Hetkel on käimas publiku lemmiku valimine, nii et kel soovi meile kaasa elada ja meie poolt hääletada, siis seda saab teha SIIN. Oleme Teie häälte eest väga tänulikud ja muidugi tulemuse osas väga elevil! :)

Olge paid!!
9 kommentaari

 1. Stiilipuhas! :) Andsin hääle, edu! :)

  VastaKustuta
 2. Andsin ka oma hääle teie kodule :)
  Aga, mis auhindadeks on ?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! :) Kõigi hääletajate vahel loositakse 5000€ soodustus Endover Kinnisvaralt.
   Auhindade kohta olev info on üsna ebamäärane. Endoverilt peaks olema 1500€. Konkursi reglemendiga saab tutvuda siin: http://www.kodu-aed.ee/index.php?page=62&

   Kustuta
 3. Jee, väga tore! :) Andsin oma hääle ja hoian pöidlad pihus!
  Väga armas pesa on teil. See paneb mind veel rohkem tahtma juba täitsa enda kodu, et see ka oma päris pesaks teha :)

  VastaKustuta
 4. Minu hääl! Hoian pöialt! Tuleb ära��

  VastaKustuta
 5. Väga kihvt ja taaskord jäin seda kaunist halli tooni imetlema! Pöidlad pihus ning hääl antud!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Me muidugi natuke pettunud, et konkursi fotodel on kodu jäänud valedes toonides. Puit oranž, seinad tunduvalt heledamad kui nad tegelikult on ja laual olevad küünlad olid tegelikult musta värvi ...aga mis seal ikka! :D

   Kustuta