NAIL POLISH UPDATE - O.P.I "SCHNAPPS OUT OF IT"

Kuna paljud teist soovisid näha O.P.I küünelakki toonis "NL G22 Schnapps Out of It" ka minu küüntel, siis siin see postitus Te...Kuna paljud teist soovisid näha O.P.I küünelakki toonis "NL G22 Schnapps Out of It" ka minu küüntel, siis siin see postitus Teie jaoks nüüd ka on! Mulle nii meeldib see toon! See on nagu punane, aga mitte liiga punane. Täpselt selline paras oliivikarva või veidi soojemale nahatoonile. Selline viisakas punane, mis sobib väga hästi kandmiseks ka kontoris. Meenutab mulle veidi pruunikaspunast huulepulka, mida minu ema kandis, kui ma väike olin. Panin küüntele 2 kihti ja kõige peale Sally Hanseni Big Shiny pealislakki (minu lemmik!). Küünelakk katab hästi, seega saab ka ühe kihiga väga hästi hakkama.

// Since many of you desired to see O.P.I nailpolish (in Schnapps Out of it) on my nails also, I have done some photos for you! I'm so in love with this colour! It's like red, but not too red. Excactly the right colour for olive toned skin or for skin with warmer undertones. More like a smart red that's also suitable wearing at work. It reminds me of my mom's brownish red lipstick she wore, when I was a kid. I applied two coats of polish on my nails and covered it with Sally Hansen's Big Shiny top Coat (my favourite!). I think that you can manage with one coat also.Lisaks ostsin veel H&M-st 2 küünelakki oma sügisesse kollektsiooni. Üks neist toonis "Russet Spice" ja teine "Precious", mis on üliilus kameeleonkuld. Kui tahad näha, kuidas nad küüntel on, siis taaskord ainult ütle! :)

// I also bought two other colours from H&M for my fall nail polish collection. One of them "Russet Spice?" and the other one "Precious", which is a really pretty cameleon gold. If you want to see how they look on nails, you know what to do.. just let me know! ;)Muide, läheb küll veidi kauem kui ma lootsin, aga äriplaan saab kohe-kohe valmis ja siis figureerin siin kindlasti sagedamini ja väärtuslikuma sisuga.. (oktoober on nüüd veidi õnnetu kuu selle poolest). ♥

Kuna sügis on täies hoos ja värve ümberringi väga palju, siis on mulle hiljuti silma hakanud rohkem hallid küünelaki toonid ja riided jnejne... Ciaté Cream Tea küünelakist on saanud minu lemmik (pildid SIIN) ja kannan seda peaaegu koguaeg.

Kirjutage, millised küünelaki toonid on hetkel teie lemmikud ja vaatame, kas leiame ka midagi ühist!

//Hey btw, it takes longer than I thought, but my business plan is about to get ready soon and then I'll figurate here more often and with posts that have defenitely more quality than october ones.. (october is a sad little month on Sincerelybitter.com). ♥

Since autumn is in it's whole glory and colours are everywhere, I've recently started to like more greyish nailpolish tones and clothes etc... Ciaté Cream Tea nailpolish has become my favourite (pics here) and I almost wear it all the time.
Tell me, which colours are you favourites at the moment and let's see if we have something in common!


Follow me on:
Facebook | Bloglovin' | Pinterest | Instagram | Blogger

12 kommentaari

 1. Appi, Sa suudad isegi ühe KÜÜNELAKI nii ahvatlevaks muuta!

  VastaKustuta
 2. Need kaks H&M`i küünelakki tekitasid kohe suure huvi. Mulle endale meeldivad sellised halogeenlakid, mis on iga nurga alt oma tooni. Väga ilus valik!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Jah, mulle meeldivad halogeenikad ka! Kuigi selline tagasihoidlik sädelus küünelakis meeldib mulle kõige enam :)

   Kustuta
 3. Niii ideaalsed toonid sügiseks!

  VastaKustuta
 4. Uuuh, täiesti perfektne värv!

  VastaKustuta
 5. Jaa, mina tahan näha kuidas H&Mi küünelakid küüntel välja näevad! :P

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tegelen kindlasti sellega! ;) stay tuned!! :))

   Kustuta
 6. Oh, väga kaunid toonid! Ning edu ja jaksu äriplaani kirjutamisel, tean, mida sa läbi elad, lõpetasin just täna enda finantsprognooside tegemise ja lõpp (või pigem uus algus?) paistab! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oi. Seda finantsprognoosi kirjutasin ma vist 7 korda ümber, sest numbrid erinevatel asjaoludel muutusid. AGA sain valmis ja see tõesti pigem alles algus... Kindlasti ei ole lõpp ;) jõudu Sulle!! ;)

   Kustuta