OOTD - RED DAY

ZARA Jeans (old) // H&M top HERE // shoes from ALDO (similar HERE ) // bag from Johnny Loves Rosie (similar HERE ) Värvi...

ZARA Jeans (old) // H&M top HERE // shoes from ALDO (similar HERE) // bag from Johnny Loves Rosie (similar HERE)

Värviline postitus seekord. Laupäeval käisime M-ga ehituspoes veel köögi silikoonimiseks silikoni toomas (jep... veel oli silikoonimata :D) ja pärast, kui R-Kioskist ühe cappuchino võtsin, tekkis mõte ka outfiti postitus sealsamas maja kõrval teha.

Minu armastus basic riiete vastu jätkub. Hetkel meeldivad mulle kõrgema kaelusega topid, sest nad tunduvad seljas kuidagi rohkem läbimõelduna... ja hoiavad ka mu kaela soojas :D. Muuseas istuvad nad hästi nii tavaliste teksade kui ka miniseelikuga (või pikema seelikuga) ilma, et ma näeks liialt paljas välja. Olen sellest topist täiesti sõltuvuses... sellist tüüpi pluuse olen otsinud juba pikka aega erinevates värvitoonides, aga see punane võlus mind ja on minu lemmik... Punane üldiselt mulle hästi ei sobi kui see pole just täpselt seda õiget tooni (nagu.see top).
Täna kombineerisin pluusi oma teise lemmikuga, mis on kappi seisma jäänud juba pikaks ajaks ja arvasin juba, et oleks aeg need ära visata... minu vanad zara teksad. Aga tuleb välja, et need teksad olid ainukesed, mis värvi poolest selle pluusiga sobisid, sest neil on selline vana kulunud sinine toon. Otsin alati riietes midagi, mis annaks neile veidi isikupära. Sellel punasel topil on õlgadel kuldsed nööbid ning õlal väikesed õmblused, mis muudavad selle pluusi minu jaoks just õiges koguses erilisemaks. Mulle meeldib, kui argiselt see mu õlgu ja pihta kallistab.

PS! Tegemist on siiski onesie-ga, mitte topiga :)

//Colourful post this time :). On Saturday we went on silicone shoping on building store. Our apartment STILL isn´t finally ready.. few bits and bobs :D
And after I took a cappuchino from a store, we thought to make some photos of my outfit also right next to the store.
My love for basics continues. Currently, I am on a high-neckline tops, because well... they are so sleek and keep my neck warm (haha). Also they fit either with jeans or mini skirts without making me look too naked. I am so addicted, I've been looking for these kind of tops for a long time in every color imaginable, but this red one is my favorite by far. Red usually doesn´t look good on me unless it is exactly the right shade. 
Today, I paired it with another favorite, that has been in my closet for a long time and I even thought I´ll throw it away... my old zara jeans. But it turns out, these are the only blue jeans that look good with this red top, because they have this old denim weared colour to them which is just perfect with this tomato red! I always look for something a little more special in my clothes and this red onesie has golden buttons on shoulders.. also this little seam around the neckline which is what makes this onesie special. Love how casually it hugs my shoulders and waistline.

PS! It's not a top, it's an onesie :)

4 kommentaari

  1. Väga ilusad kuldsed nööbikesed tõesti :) ja punane sobib sulle minu meelest väga hästi!

    VastaKustuta
  2. Mega-mega ilusad pildid ja eriti mõnus töötlus!

    VastaKustuta