VÕTAME VASTU RIPPVALGUSTI TELLIMUSI

Oleme siin pikalt Martiniga arutanud ja kaalunud, et kas oma loomingut ka laiemale publikule pakkuda või mitte. Lõpuks otsustasime, et...Oleme siin pikalt Martiniga arutanud ja kaalunud, et kas oma loomingut ka laiemale publikule pakkuda või mitte. Lõpuks otsustasime, et JAH. Niisiis, kellel on soovi, siis palun julgelt võtta ühendust aadressil mai.sch@icloud.com!

Rippvalgusti, millele panime nimeks BITTER (kaks tükki ripub uhkelt ka meie armsas köögis) on valmistatud metallist ning kaetud kvaliteetse autovärviga ja selle sisse on integreeritud LED-valgusti. Lamp on tugev ning loodud kestma. Valmistatud MEIE poolt! Kitsas lambivari juhib valgust osutavalt, mis loob ruumis väga mõnusa atmosfääri. Kohtvalgustit saab kasutada nii monovalgustina kui ka grupeerituna. Lambi värvust saab valida.

MÕÕDUD: läbimõõt 55mm; kõrgus 900mm (sellest juhe 600mm)
Hetkel palju ei küsi. Ühe lambi hind kõigest 95 eurot (+käibemaks).

(kui kellelgi on soovi, siis saame valmistada ka köögi- ja diivanilaudu)

4 kommentaari

 1. Kas selliseid saab ka hõbedasi teha?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jah! Põhimõtteliselt mistahes värvi, v.a kroom. :)

   Kustuta
 2. Mitte paha pärast, aga ... rauda kui sellist ei eksisteeri viisil, nagu arvatakse eksisteerivat. Tegemist on siiski terasega.

  Rahvasuus kutsutakse rauaks vähese süsinikusisaldusega terast, mis on pehme, seda muidugi suhtes teiste sulamitega võrreldes. Kõik, mida nimetatakse rauaks, on tegelikkuses raua ja süsiniku sulam ehk teras. Rauda ei ole meist keegi puhta elemendina näinud (ei ole püsiv element nagu näiteks kuld). Kõik mida tavatsetakse rauaks nimetada on alati teras ...

  Parimat,
  M

  VastaKustuta