NAILPOLISH UPDATE - ZOYA "AMANDA ZP380"

Üks minu lemmikutest küünelaki brändidest on ZOYA. Põhjusi selleks mitmeid... esiteks, nad püsivad kaua peal. Teiseks, nad on küüntele kas...Üks minu lemmikutest küünelaki brändidest on ZOYA. Põhjusi selleks mitmeid... esiteks, nad püsivad kaua peal. Teiseks, nad on küüntele kasulikud (toksiinidevabad) ja kolmandaks, nad on nii kreemjad/geeljad ja valguvad küüntel alati siledaks luues poleeritud küünte efekti. ZOYA küünelakk toonis "Amanda ZP380" on üks toonidest, mis mu karbis seisnud juba mõnda aega ja mille olen hiljuti taasavastanud. Mulle nii meeldib see toon! See on täpselt selline tumedam nude, mis sobib väga hästi igapäevaseks kandmiseks. Panin küüntele 2 kihti ja kõige peale Sally Hanseni Big Shiny pealislakki (nagu alati!). Küünelakk katab hästi, seega saab ka ühe kihiga väga hästi hakkama.

// One of my favourites in nailpolish brands is ZOYA. I've got several reasons for that... first, they stay on long time. Second, they are good for your nails (toxin free) and third, they have this creamy texture which smooths out after you put it on and leaves your nails seem polished. ZOYA nail polish in "Amanda ZP380" is one of those colours, that have been in my nail polish box for a while, and what I've rediscovered recently. I so love this colour! It's this darker nude colour that suits for everyday wear. I put two coats on and covered it with Sally Hansen's Big Shiny top Coat (as always!). I think that you can manage with one coat also.

Follow me on:
Facebook | Bloglovin' | Pinterest | Instagram | Blogger

3 kommentaari

 1. Olen neist lakkidest väga palju head kuulnud, kuid ise olen hetkel veel Essence lakkide vaimustuses. Hea hind ja kauapüsivad.

  Toksiinide vabasid olen samuti proovinud ning väga üllatasid oma hea pealpüsivusega! Kuigi hinnaklass on neil kõvasti kõrgem. Katsetasin Benecos brändi looduspoest.

  Kaua Zoya peal muidu püsis?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oleneb, mida ma oma kätega teen. Ma ei kasuta kunagi aluslakki. Pealislakki aga alati.
   Kui solistan palju vees, siis kestab tavaliselt suvaline küünelakk mul küüntel perfektselt pool päeva :), zoya kestab 2 päeva kuniks kuskilt servast vaikselt midagi lahti tulema hakkab. Üldiselt olen ma aga nii kannatamatu, et võtan laki enne maha, kui rohkem kooruma hakkab, sest tahaks juba vaheldust. Vastavalt riietusele siis midagi uut.
   Sellest järeldades peaks lakk muidu ilma suurema koormuseta veel kauem peal püsima. Aluslakki kasutades ilmselt veel kauem.

   Kustuta
 2. Niii ilus toon! Mulle sel sügisel nii meeldivad sellised pruunikad-hallikad toonid :)

  VastaKustuta