OOTD - FAREWELL

ZARA Jeans and shoes // bag from Dune London Väljas on üllatavalt soe arvestades, et on november. Liiga soe talvejope jaoks ja li...

ZARA Jeans and shoes // bag from Dune LondonVäljas on üllatavalt soe arvestades, et on november. Liiga soe talvejope jaoks ja liiga külm kergemate sügisjakkide jaoks. Ei suutnud kuidagi vastu panna ja ostsin endale Zarast uue jaki. See on veidi õhem kui talvemantel ja kindlasti soojem ja mõnusam kui minu teised sügisjakid.

Pildid on juba küll eelmisest kuust, aga mis seal ikka! Sama riietust kandsin ka täna. Mantel, mida piltidel kannan, on olnud mul juba 3 aastat vist. See on olnud mulle heaks sõbraks nii külmal kui ka leebemal talvel. Väga mõnus ja soe, aga tundub, et vääriline kaaslane on juba liiga väsinud. Taskutes augud ja varrukad kulunud... :( (Jah, asjad kuluvad). Seega see postitus on vist isegi nagu väike hüvastijätt. Kardan, et rohkem ma seda selga ei pane (vähemalt mitte tänaval).

Väikseks vihjeks võin öelda, et uus jakk, mis saab kindlasti palju kasutust enne lume tulekut, on valge ;)

// It’s really warm outside considering it's november. Too warm for winter jackets and too cold for lighter fall jackets. I couldn't help it and bought a new coat from ZARA, which is a bit lighter than my other winter coats. 

Photos are from last month, but whatever! I wore this outfit today anyways :) This coat that I'm wearing on these pictures I've worn I think for 3 years now. It's been my friend on really cold days and also on warmer winters. So cozy but I think it's getting tired now. Holes in my pockets and sleeves are worn out... :( (yes, things get shabby). So this post is like somekind of a farewell. I'm afraid I won't wear it anymore (at least not on the streets).

A little hint.. my new jacket, which will defenitely be a hit this season before snow comes, is white ;)


Follow me on:

1 kommentaari