BAZAAR

Eile läks minu kallis elukaaslane paariks päevaks metsa rännakule, et argirutiinist natuke eemal olla. Niisiis ei olnud mul õhtuks kedagi ko...Eile läks minu kallis elukaaslane paariks päevaks metsa rännakule, et argirutiinist natuke eemal olla. Niisiis ei olnud mul õhtuks kedagi koju oodata ja otsustasin, et raiskan natuke aega ja käin lihtsalt niisama linnas ära. Ja nii ma käisingi Baltika Kvartalis BAZAAR jõulueelsel turul.

Bazaar ei ole mitte ainult disaini turg, vaid sealt saab ka palju muud. Muidugi olid seal minu südamelähedased Bold Tuesday (müüakse ka Apollos) maailmakaardid ja muidugi ka Nordic Honey (olen näinud müügil Kaubamaja toidumaailmas)! Kui oled vähegi disaini armastaja, siis Nordic Honey meepurgid ei ole kindlasti Sul kahe silma vahele jäänud! See on see hiljutiselt popiks saanud mahe mesi, mis valmib Eesti looduskaitsealadel, suurtest maanteedest kaugel. Seega on lisaks ilusale disainile mesi ka eriti hea.

Ja nii, mina, eesti disaini ja kodumaa toodangu fänn, ühe Bazaarilt endale soetasingi! Purk on nii ilus, et seda saab tulevikus ka edaspidi kasutada muuks otstarbeks :)See meepurk ei ole küll ostetud kingiks, aga ääretult armas kingiidee on see ikkagi. Eriti suurtele disaini huvilistele, Eesti toodangu või magusa armastajatele.

12 kommentaari

 1. Kihvt postitus, aga kuna praegu on see mesi igal pool (ma mõtlen blogides), siis korraks oli küll, et oeh... not this again :D Sorri Mai, sa oled ikka tore :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kusjuures mulle endale tundus ka ja ise mõtlesin pikalt, et kas kirjutada või mitte.. aga nohh... siin ta nüüd on. Loodan, et kedagi oksele ei aja. Olen hetkel hoos ja lohutuseks võin öelda, et kohe-kohe on tulemas kingiideed toiduarmastajatele-gurmaanidele. Mett seal ei ole! :)

   Kustuta
  2. See mesi on tõesti jube hea ja noh, ilus ka muidugi. Aga kus blogides veel meest kirjas, ma hea meelega loeksin, mida teised temast kirjutavad? Anna Elisabethi postitus loetud. :)

   Kustuta
  3. Pille-Riin... on jah hea. Kahju, et purk nii pisike :P.

   Mina teangi tegelikult ainult Sinu ja Anna Elisabethi blogipostitust, aga facebookis on mett jagatud palju. Võib-olla sellepärast tundubki, et on juba kajastatud piisavalt.

   Mis mind viimasel ajal häirib... (kui ma nüüd ausalt ütlen), et ükskõik millises blogis kommentaare lugema jään, räägitakse teemal, et see-või-see on juba igas blogis ja midagi originaalset pole. Ehmatab ära küll natuke ja blogimisisu kaob veidikeseks ära ...ja sellest tulenevalt koguaeg mõtlen, et äkki postitan jälle midagi, millest lugejad mujalt juba kuulnud..? :S

   Kustuta
  4. Oh sind küll, armas Mai, ära sellepärast küll midagi postitamata jäta, et kuskil juba keegi rääkis. :) Iga üks ju kirjutab omamoodi ja arvamused on erinevad. Ei pea ju nii hullult ponnistama selle originaalsuse pärast ja asja üleliia tõsiselt võtma. Kirjutad ju ikka sellest, mis endale huvi pakub ja mida tahad lugejatega jagada. Mina vähemasti arvan nii. :)

   Kustuta
  5. Jeebus, ma ei mõelnud küll midagi nii hullusti! Olen sind, Mai, isegi sinu jaoks võõrastele kiitnud, et nii huvitav blogi ja blogija, nii et täiega kirjuta millest iganes, ma loen alati ja suure tõenäosusega kiidan takka kaa!

   Kustuta
  6. Ps: Kamilla tahaks teada, kus seda "How to style your brand" raamatut saaks? Sa pidavat teadma, tema ei leia seda kuskilt :(

   Kustuta
  7. Aitäh innustavate sõnade eest, Te olete nii armsad! Aga... ma olen ikka natuke tugevam kui praegu välja paistis :)
   Blogimine on ikka minu jaoks hobi ja asi, millega lihtsalt põnevuse ja huvi pärast tegelen. Eks ikka läheb natuke ka teiste arvamus korda, aga see mind lõpuks siiski ei takista. Kirjutan-pildistan ikka seda, mis endale meeldib.

   Kustuta
  8. See raamat peaks olema kriso.ee-s müügil.

   Kustuta
  9. http://www.kriso.ee/how-style-your-brand-everything-you-db-9780956454539i.html vot sellel aadressil :)

   Kustuta
 2. Tähendab, Sa käisid Baltika kvartalis ja mulle ei öelnudki? Mismõttes!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. :D ups! Seekord tõesti. Järgmine kord ütlen!

   Kustuta