BEAUTIFUL THIN'S

Kuna see nädal on mul blogis pühendatud peamiselt kingiideedele, siis täna jagan Teiega midagi, mis meeldib vist igas vanuses inimestele. ...Kuna see nädal on mul blogis pühendatud peamiselt kingiideedele, siis täna jagan Teiega midagi, mis meeldib vist igas vanuses inimestele. Muidugi ei ole tegemist mänguasjadega, vaid sisustuselementidega, aga usun, et sedalaadi paberihoidjad valmistavad rõõmu kogu perele.

Täna sattusin siis juhuslikult Ülemiste Keskusesse ja jalutasin ühest tundmatust poest mööda, mille uksel seisis kunstnahast suur kaelkirjak. Teist korda enam mööda kõndida ei saanud ja astusin sisse ka! Lihtsalt uskumatu, kuidas üks loom võib niimoodi lapsepõlve meenutada! Mu ema töötas kunagi õmblejana ja üks aasta kinkis ta jõuludeks nooremale õele kaelkirjaku. Ja vot see kaelkirjak on nii sarnane sellele siin!Küsisin, et kas võin poes pilti teha ja siin saangi nüüd Teiegagi neid armsaid sisustusloomi jagada. Kõik loomad on nii lahedad! Eriti meeldivad mulle pandakarud, pug-kutsikad, üleni valged jääkarud, hippod ja no muidugi ka kaelkirjak. Sobivad hästi nii modernsesse kui ka naturaalsesse minimalistlikku kodusisustusse! Nagu juba mainisin, ei ole tegemist mänguasjadega, vaid käsitsi tehtud sisustuselementidega. Alustades võtmehoidjatest, paberiraskustest ja lõpetades uksestopperite ja suuremate dekoratiivsete loomadega. Kõik on kunstnahast, seega ühtegi looma tapetud ei ole :)

Pärast minu külaskäiku lisandus neile veel Taani disain-jõuluehteid (e-poes on nad nimega Karen Blixen Christmas ja Holmegaard Christmas), mis hakkavad poekeses kaunist jõulukuuske kaunistama. Minu nunnumeeter on põhjas. Kuidas Teil? Usun, et on supper hea kingiidee! Võtmehoidjad näiteks algavad 18-20€ eurost.

Pood on Ülemistes avatud lühikest aega (11. jaanuarini). Tooteid aga saab osta juba veebipoest aadressil www.beautifulthins.com. Postikulu Eesti piires on tasuta.

2 kommentaari

  1. Mis programmiga sa enda pilte töötled? Need on alati väga ilusad :)

    VastaKustuta