NAIL POLISH UPDATE - BELLAOGGI FIRE RED

Kõige uuem minu küünelaki "kollektsioonis" on Bellaoggi Gel Effect küünelakk toonis Fire Red 11, mis on kerge sädelusega erk tumep...

Kõige uuem minu küünelaki "kollektsioonis" on Bellaoggi Gel Effect küünelakk toonis Fire Red 11, mis on kerge sädelusega erk tumepunane. Mulle meeldib see toon, sest meenutab jõule. Ma üldiselt ei katseta küünelakke, millel on veider pakend, aga Bellaoggi Keratin küünelakk (mida mu õde mulle suvel laenas) pani mu küüned kiiremini kasvama. Niisiis, siin ma olen, üritan kasvatada küüsi tumepunase küünelakiga. Sellel ei ole sellist geeli effekti, nagu pakendil kirjas ja tundub, et kahest kihist jääb väheks, sest kuivab võrdlemisi õhukeseks. Aga muidu olen sellega päris rahul!

Bellaoggi "Keratin" maksab poes kuskil €4.5.

Kui peaksid aasta lõpuni kandma vaid üht küünelakki, siis mis toonis see oleks?

//The latest addition to my nail polishes is Bellaoggi Gel Effect in shade Fire Red 11, a vibrant burgundy red with little shimmer in it. I really like this one for this season. I usually don't try nail polishes that seem odd in packaging, but Bellaoggi Keratin nail polish (that my sister lended to me in the summer) did make my nails grow faster. So here I am, trying to grow my nails with dark vibrant red nail polish. It's doens't have that Gel Effect as it says on its packaging and it seems that two coats isn't enough since it dries very thin. But overall, I’m really happy with it!

Bellaoggi "Keratin" retails for €4.5.

If you had to wear one type of nail polish shade for the rest of this year, what would it be?

2 kommentaari

  1. Kui ma geellakist ära tüdinen, siis tundub, et leidsin uue "kaaslase" endale küünelakikollektsiooni :) väga ilus toon.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. On tõesti ilus! Eriti hästi sobiks sellele veel peale punane sädelus, et 3D efekti luua :)

      Kustuta