XMAS SNAPS

Loodan, et teil olid imelised jõulud! Tahtsin jagada Teiega meie iga-aastst fotot kuusega :D ..ja paar teist fotot ka.. // Hope you all ...Loodan, et teil olid imelised jõulud! Tahtsin jagada Teiega meie iga-aastst fotot kuusega :D ..ja paar teist fotot ka..

// Hope you all had wonderful xmas this year! Wanted to share with you our annual Christmas photo with our tree :D ..and few other photos..See on meil nüüd juba neljas ..allpool ülejäänud kolm eelmistest aastatest..
Naljakas vaadata, kui palju me oleme muutunud.

//..below few similar from past also.. Funny how we've changed.

Selline oli ilm 24. detsembril. Nagu kevad.
//This is how weather looked like on 24-th. Looked like spring all over again!


Jõulud tulid sama kiiresti nagu läksid. Tegin tööd veel kuni viimase minutini ja pean täna jätkama, et saaksin homme südamerahus õega kinno minna. Läheme vaatama filmi Snoopy & Charlie Brown: Tobukeste Film. Pole saanud väga pikka aega kuskil koos käia, seega ei jõua homset ära oodata!

//Christmas came as soon as it went. I worked a lot and still have some work to do before tomorrow. We're going to see Peanuts with my sis. Haven't been able to spend time together so long! Can't wait!

2 kommentaari

  1. Minu jaoks on hoopis naljakas see, kui palju oled sina muutunud ja Matu on ikka sama näoga! Ja ma olen veits kade sinu peale, sest kui mina vaatan näiteks enda vanu pilte, siis ma olen ikka täiega püss ja bombdiggity ja mida kõike veel, aga no sina lähed iga aastaga aina kenamaks ja naiselikumaks. :D

    VastaKustuta