A LAMP

1. Ikea RANARP wall lamp | 2. Nordlux ARKI desk lamp | 3. Deko desk lamp | 4. Ikea RANARP desk lamp | 5. Ikea FORSÅ desk lamp 6. Trio...1. Ikea RANARP wall lamp | 2. Nordlux ARKI desk lamp | 3. Deko desk lamp | 4. Ikea RANARP desk lamp | 5. Ikea FORSÅ desk lamp
6. Trio INDUSTRIAL desk lamp | 7. Bloomingville desk lamp | 8. Ikea ARÖD desk lamp


Hiljuti tekkis vajadus töölaua lambi järele minu pisikesse kodukontorisse. Suunasin pilgu Internetti ja täna jagan Teiega, millised osutusid minu lemmikuks. Ühe neist tellisin ka ära, kas aimate ka, millise? Nad kõik on väga praktilised ja teatava retro-hõnguga. Missugune neist on Teie lemmik?

//Recently I figured I need a desk lamp into my little home office. So I started to look around online and today I am sharing my favourites. I ordered one of them, can you guess? The thing, that they all have in common, is that they all are very practical and have this retro vibe with them. Which one’s your favourite?

7 kommentaari

 1. Ohh! Minu lemmik on nr 4 ja ma teen ka siis pakkumise - Sina tellisid nr 1 või 6? :D

  VastaKustuta
 2. Mulle meeldib, et Sulle meeldib nr 1! Hea pakkumine ka minu valiku osas! Kaalusin neid mõlemaid, aga otsustasin siiski teistsuguse kasuks ;)

  VastaKustuta
 3. Oh, alles avastasin su blogi ja mulle nii meeldib! Nii ilusad pildid ja kõik on nii ilus! Mis kaamerat/objektiivi kasutad? :)

  http://www.liispaalitsblog.com/

  VastaKustuta
 4. Siit valikust meeldib mulle kõige enam nr 4. Ilmselt on asi minu palavas armastuses valge sisustuse vastu. Ja nr 3 tekitab erilise lapsepõlveigatsuse, kuna mul oli väga sarnane lamp. Minu lamp oli üleni hall ja oligi vist kellegi, äkki ema, kontorist meile koju toodud. Praegu Sinu postitust vaadates tahaks kohe uurida kas see lamp veel alles ka on.. (:

  VastaKustuta
 5. Hei!

  Avastasin hiljuti su blogi ja olen su sisekujundusalasest maitest nii-nii vaimustuses! Antud postituse teemast välja, aga kust te oma köögi tellisite, kui see saladus pole? Tahaks sarnast ja täpselt sama suurusega ka, oleksin väga tänulik source'i üle. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh ilusate sõnade eest!

   Köögi tellisime Marson Grupp'ist. Tegemist oli rohkem koostööga. Meie täpsetele soovidele ja nõudmistele vastavalt sai mööbel tehtud ja oleme väga rahul. Uksed tellisime ka toorikuna, elukaaslane värvis need kvaliteetse pleekimiskindla autovärviga üle, misjärel sai need ka ära poleeritud.

   Kustuta
 6. Hei, mulle ka sellised lambid meeldivad! Mul endal on nr.5, aga metall värviga))) Ma mõtlen, et sina tellisin endale nr.8 või nr.3))

  VastaKustuta