BLACK TO NAILS

BLACK NAILS♥ Kunagi ammu näitasin teile vilksalt seda musta küünelakki ja soovisite seda ka küüntel näha. Miskipärast pole ma seda aga ...


BLACK NAILS♥

Kunagi ammu näitasin teile vilksalt seda musta küünelakki ja soovisite seda ka küüntel näha. Miskipärast pole ma seda aga üldse kandnud. Vahetan küünelakki vähemalt kaks korda nädalas vastavalt tujule või riietusele, aga musta tuju pole tekkinud. Hetkel aga olen üle läinud sellele värvile ja üllatus-üllatus, kannan seda peaaegu iga päev. Lihtsalt ilus! Tean, et must pole tüüpiline kevade toon, kuid erksate ja heledate riietega kombineerides näeb see värskendav välja. See Ciaté küünelakk on imeõrna sätendusega, kuid isegi lähedalt vaadates on seda raske näha. Seega arvan, et see sätendus on see "miski", millest vaid kandja teadlik on ;)

Kuidas meeldib?

Once, long time ago, I briefly showed you this black nail polish and some of you wished to see it on my nails also. Somehow I haven't been wearing it. I switch my nail polish twice a week at least in compliance with my mood or outfit.. but I never had a "black" mood. Now I’ve moved on to this color and surprisingly have worn it almost every day. I absolutely love it! I know it's not a typical spring colour, but paired with bright clothes it looks so clean and fresh! This Ciaté black nailpolish has tiny speckles in it, but you can't even tell when you look up close, so I think it's just something extra that only the wearer knows ;)

How do you like it?NAIL POLISH FROM CIATÉ IN COLOR PP218 - can't be kinky?


5 kommentaari

 1. My nails are just like yours, right now!
  http://silkypearl.com/

  VastaKustuta
 2. Väga kaunis tulemus ja mulle jäid ka kohe sõrmused silma! ;)


  Eneli
  Beauty - Travel - Lifestyle
  Do-Dolce Blog
  & Do-Dolce Bloglovin

  VastaKustuta