OOTD

Kas olete märganud, kui ilusaks on ilm viimastel nädalatel muutunud? Pidin isegi oma kodukontori kappi tagasi kolima, sest päikesepaistest s...Kas olete märganud, kui ilusaks on ilm viimastel nädalatel muutunud? Pidin isegi oma kodukontori kappi tagasi kolima, sest päikesepaistest sillerdav lumi aknalaual peegeldab nii tugevalt silma, et ei saa arvutis tööd teha. Mis teeb mind muidugi väga kurvaks, sest mulle ei meeldi istuda näoga vastu seina. Ühetoalise korteri miinused :(. Ilmselt, kui töötaksin mujal, poleks see nii suur probleem.

Ilus ilm küll segab veidi töötamist, aga see-eest tänasele outfiti postitusele annab ta ainult mõnusat kuma ja palju valgust. Lisaks, kui päike paistab ja ilm on soe, saab poseerida ilma mantlita. Klõpsud minust tegi imearmas Merlin. Teisipäeval olime mõlemad pannud selga üsna soojad kampsunid.. mina oma viimase aja uue lemmiku, mis sai ostetud hiljuti Lindexist. See on selline parajalt suur ja mõnusalt soe nagu pleed. Mulle meeldib, et see on valge ja mis veel parem, sain selle Lindexist vaid 6€ eest (seal mõned üksikud allahinnatud tooted veel alles). See teksade ja kampsuni kombinatsioon on väga mugav ja argipäevane. Konts lisab pisut pikkust, mis mulle kui lühikesele naisterahvale väga meeldib.

// The weather in Estonia has been really good lately. I even had to move my home office back to the closet, because sunshine reflecting from the snow really blinds my eyes. It's so hard to work by the window, which makes me really sad because I don't like to be faced against the wall. Cons of having a small studio apartment, I guess :(. Maybe when I worked somewhere else, I wouldn't have that problem.

Sunshine is a bit disturbing when I work, BUT when it comes to photoshoots, then it adds a nice glow and light to all the photos. And, when weather is good and warm, you can pose without a coat. Photos here are made by Merlin (her blog is merrific.com). We both had nice warm knits on that day. I wore my latest favourite sweater from Lindex. This one happens to be one of those perfectly oversized, cozy-as-a blanket kind of sweaters. I love the fact that it's white! Bought it from Lindex for 6€. This "jeans and sweater" look is super relaxed and casual, but a little heel always makes me look a bit taller which I really like.ZARA Jeans // Lindex sweater // shoes from ALDO (link here.) // watch from Fossil

Follow me on:
Facebook | Bloglovin' | Pinterest | Instagram | Blogger

5 kommentaari

 1. Mõnus sossu outfit! Ja väga ilusad pildid, tahaks justkui edasi scrollida :D

  VastaKustuta
 2. Ma tahan ka edasi scrollida :D Minu lemmikutest 2 tk on siit veel puudu!

  VastaKustuta
 3. Väga ägedad pildid :) Vaatasin teie mõlema postitusi ja kade lausa! Nii tore oleks teiega pildistamas/kohvitamas käia :)

  VastaKustuta
 4. Väga kihvtid pildid :)!

  Mis su loomulik juuksevärv on? Kui tihti käid juuksuris värvi värskendamas :)?

  L.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh!

   Loomulik juuksevärv on mul pruun. Käin värvi värskendamas iga pooleteist kuu tagant umbes, või tegelikult isegi oleneb tujust. Kuna stiil on hetkel selline, et väljakasvu märgata ei ole, võiks isegi harvemini käia. AGA tahan tavaliselt kas heledaid triipe rohkem juurde või mõnikord hoopis vähemaks.

   Kustuta