PRESIDENDIBALLI TOP 9

Eile presidendiballi vaadata ei jõudnud, kuna nagu ikka... tegin tööd ja õhtul käisin ema-isa juures pidulikul õhtusöögil. Päev möödus väga ...Eile presidendiballi vaadata ei jõudnud, kuna nagu ikka... tegin tööd ja õhtul käisin ema-isa juures pidulikul õhtusöögil. Päev möödus väga kiiresti ning eilsete sündmustega sain kurssi viia ennast alles täna. Ma ei ole kunagi olnud eriline presidendiballi kleitide imetleja, kuid sel aastal oli lausa mitu, mis silma jäid. Suure üllatusena nägin kaunis kleidis ka minu ja Hr. M-i matemaatika õpetajat Kärt Matiisenit ning tema käevangus ka Kose kehalise kasvatuse õpetajat Margus Matiisenit. Milline uhke tunne! :) (pildil kõige esimesene paar).

Korjasin kokku oma 9 lemmikut ja näitan siin neid ka Teile. Mind võlusid kleitide lihtsad lõiked ja lihtsad värvid, mis nägid uhkemate kleitide seas väga elegantsed ja suursugused välja. Ühtlasi toob lihtsus välja ilu kleidi kandjas ja see ju ongi põhiline - mitte jääda riietuse varju. Või mis te arvate?

Üheks suureks lemmikuks oli muidugi Iris Janvieri Moemaja looming, Kristeli kleit oli lihtsalt võluvalt haldjalik ja talle väga omane. Kõige rohkem meeldis aga kaunis ning elegantne Pille Küngase looming Lenna seljas. Sellise kleidi kasuks oleks otsustanud isegi. Tore oli näha aksessuaaride valikus Tanel Veenre kõrvarõngaid. Eriti šikilt kandis välja need Yoko Alender. ♥


Millised olid Teie lemmikud?

3 kommentaari

 1. Mulle meeldisid ka Lenna ja Kristeli kleidid kõige rohkem ning lisaks meeldis mulle Kadri Simsoni oranž kleit :)

  VastaKustuta
 2. Sel aastal oli tõesti pastelne toon ja lihtne lõige väga võluv.

  Olen ka ise silmanud Tanel Veenre kõrvarõngaid ja need on mul juba pikemat aega wishlistis. Aga nähes neid pea igal teisel kõrvas(just seal presidendiballil), siis hakkasin kahtlema, kas ikka tahan neid endale?! Muidu väga ilusad kõrvarõngad:)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See mari on saanud Eestis väga suurt tähelepanu, tõesti ilusad kõrvarõngad. Sama tunnen paljude teiste Eesti disainerite aksessuaaride kohta tegelikult, et ostaks küll, aga kõigil juba on. Et kui juba Eesti disaineri toodang, võiks olla midagi ainulaadset, eks.

   Kustuta