UNDER CONSTRUCTION - VOL2

Tahan Teid ikka meie kahetoalise korteri remondiga kursis hoida ja nagu eelnevalt lubasin, siis siin on väike update. 3 nädalat on möödas ...Tahan Teid ikka meie kahetoalise korteri remondiga kursis hoida ja nagu eelnevalt lubasin, siis siin on väike update. 3 nädalat on möödas sellest, kui korter sai ostetud ja hetke seisuga on meil vannitoa põrand üles võetud, küte maha pandud ja uus põrand valatud (sellest pilte hetkel ei näita, kuna ehitusmaterjali kuhi ulatub juba selle koha peal laeni). Kuna Merliniga jäid tänased plaanid katki, oli mul võimalus härrale korteri peal abiks olla. Alustasime uue põranda panekuga, mõõtsime prussid ja lõikasime parajaks. Tuleval nädalal peaks saabuma ka uus uks ja pakettaknad.

Olen juba mõnda aega kogunud ka inspiratsioonipilte, ja meil on üsna selge, milline korter olema saab. 48m² korteri sisustamine on kindlasti poole lihtsam kui meie praeguses ühetoalises korteris oli, kus tuli väga palju arvestada mööbli valimisel/ehitamisel, et see ikka 28m² peale ära mahuks. Seekord on ruumi palju rohkem ja kohati tekib tunne, et mida sellega küll peale hakata. Muidugi usume, et see tunne kaob niipea kui seinad püsti :)

PS! Kõik küsimused on oodatud, niiet kirjutage meile! :)

//Want to share the whole construction process with you guys and as I already promised, here is a little update. 3 weeks since we bought our new place and by now we have done so much. Since my plans for today changed, I had an opportunity to help my man at the apartment. Today we started building a new floor.

I've been collecting lots of ideas and I think we are pretty certain how everything will look at the end. Furnishing will be much more easier than in our current small apartment, where we didn't have any room for anything. Now we don't know what to do with all that extra space.. haha! But ofcourse, this feeling will probably go away once the walls are up :)


PS! If you have any questions just ask! We'll be happy to answer! :)Meie põranda prussid on nii pikad, et ulatuvad otsapidi naabri uksest sisse :)


6 kommentaari

 1. Nuuks nuuks. Aga Sina said õnneks ikkagi blogimaterjali, haha! Igatahes fingers crossed, et sel nädalavahetusel on natukenegi ilusam ilm ja ootan kutset talgutele ka (;

  VastaKustuta
 2. Hei! Kuhu linnaosasse korteri ostsite? Kas müüte/müüsite vana maha? Miks nii kiiresti - oli teine ju niii ilus! Too many questions :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Heihei, küsimused alati teretulnud! Ei ela hetkel Tallinnas ja ka uus korter on Tallinnast väljas, meil siin kodule üsna lähedal. Vanas korteris elame hetkel ise sees. Mis korterist saab, on veel lahtine. Praegune kodu on küll ilus, aga tahame juba suuremat :)

   Kustuta
 3. Tere! kas kogu korteris tuleb vesi pōrandakyte? kas saax kunagi kunagi ka review sellest..hindadest ja muust :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tere-tere! Panime vannituppa elektrilise põrandakütte. Korterelamus on selline reegel, et kui on radikaküte, siis peab jääma ainult radikaküte ja vesipõrandakütet panna ei saa/ei tohi. Vastasel juhul läheb süsteemi tasakaal paigast ära :). Teeme villaga soojustatud põranda, mis hoiab soojust ja summutab müra. Mis puutub hindadesse, siis aasta alguses on väga soodne ehitusmaterjale osta, sest kauplused teevad väga häid allahindlusi :)

   Kustuta