VDAY

Hei tüdrukud, head sõbrapäeva! ♥ Saadan Teile virtuaalsed roosid ja loodan, et need teevad Teie päeva veidi rõõmsamaks :) Tean, et valenti...Hei tüdrukud, head sõbrapäeva! ♥ Saadan Teile virtuaalsed roosid ja loodan, et need teevad Teie päeva veidi rõõmsamaks :)

Tean, et valentinipäevaga seoses on paljudel väga vastakad tunded. Mõnele see päev meeldib väga, teistele mitte. Minul on ausalt öeldes suht suva. Muidugi on sõpru, kellele just see päev on väga oluline, ja pean neid ikka meeles, aga ise ma sellelt päevalt midagi ei oota. Ma ei pettu, kui Hr. M pikalt tööd teeb (teen seda ju ise ka) ja me ei pinguta selle nimel, et just sel päeval koos aega veeta, sest aastas on ju 365 päeva (ja me näeme teineteist iga päev). Ja kui nüüd päris aus olla, siis mõni teine päev, mis on planeerimata ja ilma "sõbrapäeva surveta" võib olla oluliselt sügavama tähendusega kui mingi kommertspäev. Ma ei ole veel otsustanud, mida õhtuks sööme, aga pühapäeva puhul tahaks teha midagi uut ja huvitavat :)

Mida arvate Teie sõbrapäevast?

//Hey babes and happy valentines day! ♥ I'm sending you some virtual roses and I hope these make your day a bit more jolly :)

I know there’s some mixed feelings about this day. Some people love it and some don't care. I personally don't have any deep feelings about this day. Ofcourse there are friends that really like valentine's day and I'll keep them in mind, but I have no expectations at all. I'm not going to be disappointed, when Mr. M works late hours (I mean, I do too!) and we don't put an effort to hang out on the very day, because we see each other every day. In addition, some days when you don't plan anything ahead and don't have that "Valentine's Day pressure", might be much more meaningful than somekind of commercial day. I haven't decided yet, what we're going to eat for dinner, but since it's Sunday, I think of somethin new and interesting :)

What do you think of Valentine's day?

3 kommentaari

 1. Mina olen samal meelel! Minu arust on aastas 365 päeva, mil saad oma kallimale või heale sõbrale midagi head teha, selleks ei pea sõbrapäeva ootama! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Just! Nii tore, kui leiab selles vallas mõttekaaslasi :)

   Kustuta
 2. Meie ka kuidagi eriliselt ei tähista sõbrapäeva. Lilled saan küll alati, aga teinekord mõjub sõbrapäev rohkem meeldetuletusena, et hei, te pole ammu midagi mõnusat teinud - kasutage võimalust :D Lõbus tuju on sellel päeval niikuinii, tingimata polegi vaja mõnd romantilist kohtingut vaid kasvõi tõesti koos kuskil käia/mõnus söök kodus koos valmis meisterdada jms. (:

  VastaKustuta