COFFEE DINNER

Wearing Adidas Superstars // Zara jeans & Coat // Reserved gloves // random scarf // Michael Kors Sutton bag Õhtune kohvitamine...


Wearing Adidas Superstars // Zara jeans & Coat // Reserved gloves // random scarf // Michael Kors Sutton bagÕhtune kohvitamine FABRIK-us. Seljas oli mul taaskord hall mantel. Ilm on juba nii kevadine, et otsustasin saabaste asemel adidas superstaride kasuks. Ma ei kanna igapäevaselt sportlikke jalanõusid, sest tunnen end siis olevat nö trennilainel. Hr. M ei ole ka sellega harjunud ja kui eile mind originalidega nägi, siis oli üllatunud minu valiku üle. Üllataval kombel tundsin end päeva jooksul üsna hästi ja kogusin isegi mitu komplimenti.

Fabrik tundub einestamiseks väga mõnus koht olevat, aga kuna sõbranna söötis päeval eelnevalt kõhu nii täis, siis piirdusin vaid kohviga. Kas olete seal käinud ja kuidas Teile toidud ja teenindus meeldib? Interjöör oli küll super. Kahetsen, et sellest pilte ei teinud.

6 kommentaari

 1. Nii ilus küünelakk!! Ja Su hall mantel on ka väga ilus (:

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Küünelaki kohta olen varem ühes postitusest kirjutanud. Kui huvi pakub, siis lähemalt fotod jm info leiad siit: http://www.sincerelybitter.com/2015/12/nail-polish-update-lcn-in-demand.html

   Kustuta
 2. Su piltide aura on kuidagi nii hüpnotiseeriv alati, et kohe mitu korda scrollin üles-alla ja vaatan neid (: Ja mulle väga meeldivad need Superstarid Sinu jalas ning selle outfiti juures!

  VastaKustuta
 3. Mis aparaadiga pildid on tehtud?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Naljakas et Sa seda küsid, sest just rääkisime sellest sõbrannaga. Need on tehtud iphone 5s-iga :)

   Kustuta