MY SKIN CONDITION

3 nädalat tagasi tegin oma meigirutiinist postituse (link siin ) ja üllatusena sain palju kiidusõnu oma näonaha kohta. Kui mõned Teist mäl...3 nädalat tagasi tegin oma meigirutiinist postituse (link siin) ja üllatusena sain palju kiidusõnu oma näonaha kohta. Kui mõned Teist mäletavad, siis rääkisin varem ka oma akneprobleemist (link siin), millest olen nüüd enam-vähem jagu saanud ja nüüd suuri punne näole naljalt ei teki. Tundub vist, et olen oma näohooldusega õigel teel!? Mu näonahk ei ole enam hallikas-kahvatu ja ma tunnen esimest korda 10 aasta jooksul, et nahk on enamjaolt siidiselt pehme!! Ja seda ka siis, kui mul on päev otsa meik nahal olnud.
... aga ma ei ole endiselt 100% rahul ja otsin võimalusi, kuidas naha olukorda veel rohkem parandada.


Sandra oli nii armas ja kutsus mind Benu Apteeki tutvuma näonaha diagnostika ja dermakosmeetika raporti võimalustega. Muidugi kasutasin võimalust ja lasin personaalse testi läbi viia ka enda nahal. Sisimas lootsin, et raportil on näitajad kõik üle normi. Lootsin, et oma isikliku näohoolduse jaoks seni valitud tooted sobivad. Head olid minu rõõmuks näitajad küll, kuid nahk vajab siiski rohkem niisutust. Nii seest- kui ka väljastpoolt.


Kui mõned veel ei tea, siis kuiv nahk võib põhjustada akne süvenemist. Ilmselt seetõttu ei olegi ma 100% oma nahaga rahul. Hea oleks juua palju vett ning kaitsta oma nahka väliste tegurite eest niisutava kreemiga. Aknele kalduva naha puhul on hea, kui kreem on lõhnatu, õlivaba ja komedoone mitte tekitav. Jaht algab siit! (sain kosmeetikaraportiga kaasa ka minu nahale sobivad tootesoovitused, seega viskan neile ka hiljem pilgu peale)

Tutvumisürituselt sain ka väikese kingikoti toodetega, mida mul on võimalus järgi katsetada. Peale vaadates pakkus esimese asjana huvi üks hüaluroonhapet sisaldav näokreem. Teadliku tarbijana olen veidi skeptiline, sest see sisaldab õlisid, parfüümi ja teisi aineid, mis aknele kalduvale nahale pole soovitatavad, kuid kuna mul on hüaluroonhappega naha niisutuse koha pealt positiivsed kogemused, testin kreemi juba täna õhtul. Kui meeldib, eks siis räägin sellest lähemalt :)

Kui kellelgi vähegi võimalik, siis soovitan kasutada võimalust. Personaalse kosmeetikaraporti koostamine on Benus tasuta ja võtab aega vaid paar minutit. Millal ja millises apteegis seda diagnostikat on võimalik teha, saab lugeda SIIT.

2 kommentaari

  1. Kahju, et Viljandi Benu apteegis seda diagnostikat läbi ei viida :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Jah. Vähestes kohtades on. Vaatasin, et meil kohalikus Benus ka ei ole.

      Kustuta