NEW IN

Nike Air Huarache Ultra in black Uued tossud (nii klienditeenindajale ütlesingi, et ma tulin tosse ostma. Saime kõvasti naerda) on tei...


Nike Air Huarache Ultra in black

Uued tossud (nii klienditeenindajale ütlesingi, et ma tulin tosse ostma. Saime kõvasti naerda) on teie ees!! Olen neid silmanud juba pikka aega ja lõpuks otsustasin, et on aeg need oma kollektsiooni lisada (mul on tegelikult nüüd kokku 2 paari spordijalatseid. Kollektsioon missugune!). Ei suutnud valida Huarache Ultra ja tavaliste Huarachede vahel. Lisaks kahtlesin, kas osta mustad või valged, või lõpuks hoopiski oranžid Ultrad. Viimaks (tänu oma nooremale õele) tahtsin aga just neid musti. Nii minimalistlikud ja lihtsad!! Neid on kerge kombineerida ja nad on lisaks ka väga mugavad.
Mina kasutasin oma Myfitnessi liikmele mõeldud -25% soodustust. Kehtib kõigis Nike esinduskauplustes Eestis kuni 6. märtsini. Kel plaanis seda võimalust kasutada, siis kiirustage! :)

Nüüd teen endale ühe kohvi ja sellele järgneb tempokas õhtu täis TÖÖD. Olen viimastel päevadel olnud üpris laisk ja kehvas tujus. Kuigi praegu on palju õnnestumisi ja elu läheb üldjoontes hästi, on ikka alati midagi, mis sind jalaga kõvasti kõhtu lööb. Niisiis anname endast parima, et nendest olukordadest jagu saada ja entusiasm taastada, eks! :)

Fresh kicks! I’ve been looking at these for a wile now and I decided it was time to add them to my sneaker collection (I now have 2, haha.. what a collection). I couldn't decide if I want Huarache Ultra's or regular ones and if black or white. I even started to like orange Huarache's at the end... but.. thanks to my little Sister I ended up wanting those black ones. So sleek!! They're so easy to style and they are super comfortable.

Now coffee and kick off evening full of WORK. I've been so lazy lately and having some bad mood. Although there is some good stuff happening in our lives, there are always some stuff that just kicks you right in the stomach really hard. So lets do our best to cope that and be enthusiastic all over again, okay! :)


4 kommentaari