NEWS ABOUT MOVING!

Pillowcovers from h&m Notaris käidud. Meie armas ühetoaline korter saab endale kuu aja pärast uue elaniku. Kõige naljakam on s...Pillowcovers from h&m


Notaris käidud.
Meie armas ühetoaline korter saab endale kuu aja pärast uue elaniku.

Kõige naljakam on see, et meil endal ei olegi veel valmis kohta, kuhu minna! Lubasime endale küll, et uude koju kolime siis, kui see lõplikult valmis, aga võta näpust!

Õnneks me oleme selle olukorraga juba veidi tuttavad. Eelmisest kodust siia ühetoalisesse kolisime ju samamoodi... polnud mööblit, asjad olid pikka aega kastides üksteise otsas, vannituba pooleli, köök sai valmis alles pool aastat hiljem jne. Mäletan, et esimesed nädalad magasime põrandal (ilma madratsita).

Järgmised kuud saavad olema hullumeelsed, aga see meile meeldib! Et elu põnevaks teha, piisab kolimisest, hehe! Unes näen juba kodu sisustamist, seega saab vist öelda, et vaim on valmis :)

Kuidas Teil läheb?

//We're moving!!! Our dear little home is going to get a new owner in a month. So bittersweet!

The funniest thing... our new home isn't ready yet! Fortunately we are familiar with that kind of arrangement (haha), since we moved here when this apartment wasn't ready yet too.. but next few months are going to be crazy! I'm seeing dreams about decorating so I guess my mind is ready?  :)

How are you all doing?


4 kommentaari

 1. Ma olen vist peaaegu sama elevil kui Sa ise kõikide nende tulevaste sisustuspostituste ja ilusate uue kodu piltide üle! (:

  VastaKustuta
 2. Palju õnne! :)

  Kui siiamaani on olnud Sinu blogi üks mu lemmikuid viimase aja avastusi, siis ma päriseltpäriselt ei suuda ära oodata uusi sisustuspostitusi!

  VastaKustuta
 3. Jõudu ja jaksu! Ootan ka põnevusega sisustusteemalisi postitusi :)

  VastaKustuta