OOTD - COAT

Boots (zara, old.. similar boots from Jennie-Ellen  here ) | scarf (missguided, old) | coat from Zara ( here ) | gloves from Re...
Boots (zara, old.. similar boots from Jennie-Ellen here) | scarf (missguided, old) | coat from Zara (here) | gloves from Reserved | bag from Zara (here)

Kuna viimastel nädalatel on kevadpäike hakanud kergelt põske paitama, siis on suur kiusatus ka vastavalt riietuda. Kevadmantlilt ootan ikka, et see kaitseks petlike kevadtuulte eest, jahedamal päeval külma eest, kuid oleks samas ka piisavalt õhuke, et tugeva päikesega palav ei hakkaks. See mantel ongi just selline.. villane, aga voodrita ja nii õhuke, et leian viisi seda kanda ilmselt ka 13 soojakraadiga. Kui aus olla, siis tegelikult käisin seda mantlit nillimas juba novembris, aga lootsin sisimas, et leian ehk midagi lühemat. Ei leidnud. Nii õmblesin selle, mis meeldis, hoopis 20cm lühemaks. Ma kaldun arvama, et näete seda mantlit veel mitmeid kordi! Loodan, et te pole vastu!

PS! Pildid on Teie ees tänu Merlinile (aitäh Sulle!) :)

//Since it's been quite sunny for last few weeks, I've been tempted to dress more for spring. I finally found my perfect coat I intend to wear with everything this spring! It's wool ofcourse, but it's so light, so I can wear it even with 13 degrees. Simple and timeless :). From spring coats I'm expecting them to be warm enough to protect me from cold winds and light enough so they won't be too warm when sun is shining. This coat is just excactly like that, wool.. but thin enpugh to be worn on days there's 15 degrees. To be perfectly honest, this jacket was way more longer. But since I'm so short, I cut off 20cm and sewed the edge carefully. I have a feeling you're gonna be seeing quite a bit of it on this site! Hope you don't mind!

9 kommentaari

 1. Sa oled nii ilus ja ma tahaks lihtsalt täiega seda mantlit Sinult ära pätsata :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, kullake! :D Jätan meelde, et ma siis mantlist oskan kümne küünega kinni hoida... nii igaks juhuks ;)

   Kustuta
 2. Väga ilusad pildid ja mantel on tõesti super!

  VastaKustuta
 3. Issssssand, kui mõnus vibe nendel piltidel on!! (see kollane südamesilmadega smile)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Tead, see tuli ka nii ootamatult ja käis väga kähku. Nägin ilusat valgust ja kui Merlin kohale jõudis, kutsusin ta autost välja ja panin fakti ette: "me pildistame SIIN!" :D Tore, et vibe meeldib :)

   Kustuta
 4. Perfect casual, everyday look! :)
  xx
  http://putitallonme.com/

  VastaKustuta