OOTD + EESTI LAUL 2016

Boots (same but with laces here ) & scarf ( here ) from h&m | Bag and trousers from Zara | jacket from Reserved (similar h...


Boots (same but with laces here) & scarf (here) from h&m | Bag and trousers from Zara | jacket from Reserved (similar here)

Jõudsin just kiirelt linnaskäigult koju ja mõtlesin, et enne nädala lõppu teen veel ühe kiire postituse. Rääkige, kuidas Teil läheb?! Mul vist mitte nii väga hästi. Madalrõhkkond alati mõjub enesetundele ja hetkel tahaks lihtsalt pea kohevale padjale toetada ja terve päev voodis lesida. Võib-olla tassike kanget kohvi, et tagasi ree peale saada... Kas keegi tunneb veel nii?

Kui see madal vererõhk välja arvata, siis muidu ei saa nuriseda, sest täna on ju laupäev!! Näitan Teile kiirelt ka nüüd oma tänast riietust (nagu piltidelt näha, olime väga kiired, sest jäin piltidele uduselt). Ootan väga kevadet (seda vist reedab veidike ka minu kahvatu jume) ja kapi koristamise käigus leidsin sealt ühe vana sooja nahkjaki. Mõtlesin, et väärib teine veel üht võimalust. Lisaks h&m poolsaapad ja zara kott. Saabastega on mul selline meeldib/ei meeldi suhe. Nad on ideaalsed kandmiseks lörtsise ja lögase ilmaga, kui tahaks kontsa jalga panna. Jalad ei saa kunagi märjaks ja mustus tuleb väga kergelt jooksva vee all maha. AGA nad on sünteetilisest nahast ja võib-olla on see põhjuseks, miks nad on nii ebameeldivalt jäigad.

Täna on Eesti Laulu finaal. Kes vaatab? Mina hoian pöialt Kati Laevale ja Noorkuule. Nende lugu "Kaugel Sinust" on sellise kelmika taustameloodiaga ja väga intensiivne! Kellele Teie pöialt hoiate?

// I just got home from a quick city visit and I thought I could update quick before the end of the week. How are you? I’m not so good actually. This low air pressure really makes me feel bad, would want to put my head on a fluffy pillow and stay bed all day. Maybe a cup of coffee will help me back on track. Does anyone else feel like that?

But other than that I’m not gonna complain, cause it’s Saturday! Here you have a quick outfit look from today (as you can see, photoshoot was so quick that all the photos are a little bit blurry.. haha). I've been so waiting for spring (I think you can tell because I'm so pale on these photos) to arrive and I accidentaly found my old warm half-leather jacket from closet. Thought this old girl deserves another chance. Added a pair of h&m ankle boots and zara bag. I have a love&hate relationship with those boots actually. They're perfect, when you want to wear heels on a day there's sleet or a lot of dirt outside. Your feet will never get wet and a little bit of water makes them easily clean again. BUT they're made of synthetic leather and maybe that's why they're sooo stiff!

5 kommentaari

 1. Vastused
  1. Aitäh! Sall meeldib mulle ka ja kuna on fliisist, siis ei puhu ka tugevad tuuled läbi :)

   Kustuta
 2. Mul on ka täna vererõhk kohe eriti madal ja sirutan ka kohe käe ühe turgutava kohvitassi järele. Üldiselt ma kohvi ei joo, aga täna tuleb sellest uduvinest peas lahti saada. Voodis vedeleks meeleldi, aga pole seda aega. Mu jalatsivaru vajaks ka hädasti ühte mõnusat poolsaapapaari praegu!

  VastaKustuta
 3. Sa tundud blogi põhjal nii tore, lahe ja hea maitsega noor naine. Ülimeeldiv blogiavastus. Nüüd ma ei saagi aru, et... see Kati Laeva osa oli nali, eks? Maitse üle ei vaielda, aga siin justkui pole võimalik ju kaheti mõista, see laul on kohutavaim, mis Eesti muusikamaastikul tükil ajal loodud (?). :O

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tore, et avaldasid oma arvamust, aitäh Sulle :)

   Kustuta