PONYTAIL

Teate küll neid päevi, kui juuksed ei hoia päris hästi ja ei ole ka eriti aega, et neid rohkem sättida. Hobusesaba päästab sel puhu...Teate küll neid päevi, kui juuksed ei hoia päris hästi ja ei ole ka eriti aega, et neid rohkem sättida. Hobusesaba päästab sel puhul minu päeva! :) Eelistan, kui hobusesaba on otsast veidi lokkis. Selleks võtan sirgendaja ja tõmban hobusesaba sirgendaja vahelt läbi nii, et tekib kerge lokk. Siis kannan kogu patsi ulatuses juustele läikeseerumit (kulub väike tilk, aga kasutan seda koguaeg. Seepärast on ka pudel juba selline inetu, kestnud mul väga-väga kaua). Kui juuksed on blondeeritud ja tunduvad kuivad, siis natuke läiget annab neile elu juurde.

Kes tahab, võib loki ka tugevamalt teha, see on puhtalt maitse või tuju küsimus. Mulle meeldib, kui lokk tundub loomulik.

Kuidas teie oma "bad hairday" olukorda parandate? :)

//You know those kind of days when your hair doesn't just sit right and you don't have an energy to do something with it. Well, ponytail helps! :) I like to have it a bit curly at the end. What I do, is I take my straightener and twist my ponytail through it so that the end will curl a bit. Then I apply a little bit of gloss serum to my entire ponytail to give it a nice glow, since my hair is bleached at the ends and seem a bit dry sometimes.

If you prefer, you can make this curl more defined. I like when it looks natural.

What do you do on those days when you want to turn your bad hairday into a good one? :)

2 kommentaari

  1. Kinnised juuksed on alati hea väljapääs! Ja sõltuvalt olukorrast eelistan ma kas täiesti pulksirget ja silutud "saba" või siis ka pigem sellist loomulikku. Ja täidisega krunn on ka alati väga hea variant olnud, kui on midagi väljapeetut vaja. Viimasel ajal küll olen avastanud, et kõrge krunn mulle enda peal enam väga ei meeldigi... :D

    VastaKustuta
  2. Exactly that kind of day today :)
    I really am in love w/ this particular range of products from Schwarzkopf as that's what mty hairdresser use and the smell is just soooo gooooood !!!!! That brush looks nice though where does it come from ? x
    www.thagoldenlady.com

    VastaKustuta