TODAY'S THOUGHT

Mul tekkis täna üks mõte. Meie õnn sõltub suuresti meie enesekindlusest. Me teeme endale etteheiteid (olgu siis tegemiste, finantsolukorra...Mul tekkis täna üks mõte. Meie õnn sõltub suuresti meie enesekindlusest. Me teeme endale etteheiteid (olgu siis tegemiste, finantsolukorra, välimuse, kogemuse vmt kohta), mis rikuvad meie tuju või teotahet ja mille tõttu me jätame palju asju tegemata. Neid asju, mis meid tegelikult õnnelikuks teeksid.

Niisiis on mul täna teile väike nõuanne: olge positiivsed ja vaadake, kuidas saaksite täna oma enesekindlust tõsta. Olgu selleks siis kasvõi väike julgustükk, trenn, kursus või uus juuksevärv. ;)

Olge paid!

Today's thought. A lot of your happiness depends on having confidence. If you're always down on yourself, it's going to be very difficult in your everyday life or when you want to pursue something that's so risky. Today's tip: be positive and see if you can do something to make you feel better about yourself today. Would it be a little venture, workout, course or a new hair color.


1 kommentaari