GRAYSCALE

Jalas, nagu ikka, zara teksad. Topp on River Islandist, bleiser h&m-st ja kott, Michael Kors.  Minu laupäevane outfit on Teie ees!...

Jalas, nagu ikka, zara teksad. Topp on River Islandist, bleiser h&m-st ja kott, Michael Kors. 

Minu laupäevane outfit on Teie ees! Mulle tundub, et see on vist esimene bleiser, milles tunnen end hästi. Mul on olnud mitmeid, aga ükski pole olnud mugav. See siin on aga veidi teisest puust... varrukad on ümber ja neil on venivast kangast riba, mis annab palju liikuvust. Lisaks, on pikkus täpselt selline, et katab püksist väljas oleva pluusi kenasti ära nii, et selja tagant jääb mulje puhas ja viimistletud. Ja kael... tänu pisikesele kraele paistab see ilusti välja ;)

Tänane päev kujuneb päris tegusaks, sest homme võtame oma viimased asjad ja anname korteri võtmed üle uuele omanikule! Minu sünnipäeval... ausalt öeldes, seda ma väga ei oodanud! :D Uus kodu pole veel päris elamiskõlblik, aga saame hakkama. Luban, et tulemas on palju postitusi, nii et hoidke ikka blogil silma peal! Nägudeni! :)

Klõpsud Merlini poolt :)

Translation: My look on saturday! This blazer I think is the first one I like! I've had several ones in my life, but I always find them uncomfortable. But this blazer though.. well, these sleeves are tight and they have a stretchy strip around the elbow, which gives the ability to move your arms pretty well. Also, the length is just right to cover loose tops like the one I'm wearing, so your top won't show from back which makes the look more clean and polished. And the neck... well, this little collar keeps it still visible, which is perfect with those who have shorter neck ;)

Today is a quite busy day to get everything done before tomorrow, when it’s time to take our last stuff and give our keys to a new owner! This will happen on my birthday.. didn't see that coming! Our apartment isn't quite liveable yet but we'll manage. It's so bittersweet. But I can promise you that there will be a lot to post about, so stay tuned! See ya!0 kommentaari