KINGILOOS MAIASMOKKADELE

Kui Sa oled nagu mina ja armastad küpsiseid, šokolaadi ja kuivatatud marju, on see postitus just Sulle. Sünnipäevakuu raames loosin iga ...


Kui Sa oled nagu mina ja armastad küpsiseid, šokolaadi ja kuivatatud marju, on see postitus just Sulle. Sünnipäevakuu raames loosin iga nädal välja lugejate vahel midagi mõnusat ja sel nädalal on selleks maiasmokkadele midagi Maiasmokalt :)

Maiasmoka maiustustega tekkis mul armastus esimesest ampsust. Mäletan, kui istusin Anne & Stiili filmiõhtul Solarise kinos, uudistamas kingikotti, mis oli istmele jäetud. Kotist paistis pakk kirsse šokolaadis Maiasmokalt (link SIIN). Mul ei olnud näksimist kaasa võetud, mistõttu avasin selle sealsamas kohe. Ja pakk oli tühi enne kui film jõudis alata... 

Sama kiiresti kadusid ka mulle proovimiseks saadetud Maiasmoka Šoksid. 


Kuigi olen suur tumeda šokolaadi sööja (lapsepõlve lemmik on Kalev'i Bitter), siis seekord üllataval kombel eelistasin magusaid karamelli šokse kõige enam. Karamell on mõnusalt soolane ja küpsis nii krõmps, et piimašokolaad sobib sinna kui valatult. Ja isegi Martinile (kes magusat eriti üldse ei armasta) need väga meeldisid (võttis lausa terve paki tööle nosimiseks kaasa).

Kui karamell ja piimašokolaad oli selline tõeliselt magus amps, siis metsamarjad ja küpsised tumedas šokolaadis annavad täpselt sellise mõnusalt mõrkjama, kuid marjase meki. Minu teine lemmik.

Väga head olid ka mustad sõstrad ja krõbe küpsis tumedas šokolaadis. Külluslike maitsete ja tekstuuride kooslus. Ideaalne neile, kes piirduvad terve tahvli asemel ühe šokolaaditükikesega. Minu jaoks võib-olla natuke liialt mõru, sest armastan šokolaadi kõrvale juua ka mõru kohvi.

Hea uudis on see, et mul on võimalus anda ära ühele Sincerely Bitter blogi lugejale karbitäis šokse.Selleks, et võita...

✮ Ole minu blogi jälgija Bloggeris, klikates SIIA või Bloglovin´is SIIN.
✮ Klikka MEELDIB blogi Facebooki lehele SIIN.
✮ Jaga SEDA postitust oma Facebooki seinal. Kirjuta pildi alla JAGATUD ja lisa sinna, millist šoksi tahaksid kõige enam neist proovida.

PS! Loos toimub seekord Facebookis, seega teen võitja teatavaks samuti seal, 24. aprillil :)

0 kommentaari