NUDE CHROCHET SET

NUDE CHROCHET SET by LISA OLSSON & NLY TREND Mulle tavaliselt ei meeldi riideesemed, mis on pitsilised-satsilised-roos...


NUDE CHROCHET SET by LISA OLSSON & NLY TREND

Mulle tavaliselt ei meeldi riideesemed, mis on pitsilised-satsilised-roosad või liialt tüdrukulikud. See seelik+pluus aga võlus mind esimesest pilgust. Komplekti leiate SIIT. Roosa/nude trend on üldse mulle viimasel ajal meeltmööda ja aja jooksul olen suutnud nii mõnedki esemed enda garderoobi ka nendes toonides soetada.

Kuidas Teil läheb? Oleme teinud pikki tööpäevi ja pole jõudnud kodus koristada, süüa teha.. ja ka härra tavapärast juukselõikust oleme edasi lükanud. Eile õhtul (kella 1 ajal öösel) otsustasime selle siis lõpuks ette võtta. Ma olin niiiiii väsinud ja just pärast seda, kui olin tema kukalt piiranud, tahtsin veel pikema astmega pea pealt üle käia (igaks juhuks et olla kindel, et midagi märkamata ei jäänud). Naljakas lugu... unustasin panna kammi tera otsa tagasi... õnneks on härral head refleksid ja ta jõudis oma pea eest tõmmata enne kui otsaesine kiilas. Naersime kõhud kõveras :'D. Sain tänaseks ehitusest vaba päeva, et veidi puhata :)

//I don’t like fashion pieces that look too sweet or romantic style vise. But this top and skirt on the other hand charmed me just when I saw it! Find the crochet set that I’m wearing HERE. I have really fallen for the nude/rose tone trend, and with time I’ve gotten many items in this colour in my wardrobe. 

How are you all doing? We've been working on our new home constantly, long nights and never even been able to clean or cook... or cut my boo's hair. Yesterday at one (at night) we decided finally to take that time to cut his hair. I was sooooo tired and just after I lined his neck I wanted to go back with longer blade to go over the top again (just in case to be sure I didn't miss anything). Funny thing... I forgot to put the clipper blade back on.. fortunately he has really good reflexes and he managed to pull his head back before I shaved his whole forehead. Laughed our eyes off :'D. So today I had a day off from construction site so that I could rest a bit. 

6 kommentaari