UNDER CONSTRUCTION - VOL3 - WINDOWS

Kui eelmisel korral näitasin pilte põranda ehitusjärgust, mis oli alles alguses, siis nüüd on juba rohkem näidata. Saime ette uue ukse ja ...Kui eelmisel korral näitasin pilte põranda ehitusjärgust, mis oli alles alguses, siis nüüd on juba rohkem näidata. Saime ette uue ukse ja uued aknad, põrand on valmis, magamistoas radiaator eemaldatud, ehitame seinu. Eile veetsime 8 tundi korteri peal. Jõudsime isegi veidi kaugemale kui need pildid näitavad, aga kuna ruumis oli juba nii pime, siis pildid jätan järgmiseks korraks.

Allpool kirjutan ka natuke rohkem meie akendest ja näitan talvel tehtud termofotot :)

//As you may remember, last time I showed you photos of our floor construction (link HERE). This time though you can see more. We now have a new outdoor, new windows, floor is ready ofcourse and radiator removed from our bedroom, we are building walls now. Spent 8 hours on construction yesterday and we managed to do much more than pictures show, but since it was dark already I didn't take additional photos later at night. 

In this post I also talk a bit more about our windows and show you the thermoshot made during the winter period :)Akendeks valisime argoontäitega kolmekordsed pakettaknad. Allpool olev termofoto näitab hästi, mismoodi korterelamus erinevatest akendest on soojakadu. Üleval vasakul on kolmekordsed pakettaknad. Seal on näha, et soojust ei eraldu läbi klaasi nii palju, kui all paremal olevatest vene pakettakendest. Kui korterühistu plaanib ka rekonstrueerimist, siis Kredexilt toetuse saamiseks on üheks tingimuseks akende vahetamine kolmekordsete energiasäästlike pakettakende vastu. Need on küll kallimad, kuid hea soojapidavusega.

//We chose argon filled triple glazed windows. Thermal photo below shows perfectly the heatloss from apartments with different windows. Upper left is triple glazed window while lower right window is old package window. You can see the difference. Triple glazed windows are more expensive, but they have good thermal resistance. 0 kommentaari