BEDROOM WALL

Otsustasime värvida magamistoa seina tumehalliks, et tuua valge värvi kõrvale väheke kontrasti. Aga et mitte lihtsalt tumehalliks, vaid ...

Otsustasime värvida magamistoa seina tumehalliks, et tuua valge värvi kõrvale väheke kontrasti. Aga et mitte lihtsalt tumehalliks, vaid koos struktuuriga. Hall reljeef annab edasi industriaalset stiili, mida soovime oma kodus veel mitmes kohas erinevate detailidega luua. Meile meeldib!

//We decided to paint our bedroom wall dark grey to bring a little bit more contrast to our white apartment. But not just dark grey, but with structure. Grey structured wall gives a room a bit more industrial look and that's what we're aiming with different details. We love it!Sellise seina saamiseks kandsime kõigepealt seinale kipskrohvi, täiesti suvaliselt (aga loominguliselt). Seejärel tuli pinda parandada peenpahtliga täitmaks suuremaid pragusid ja auke, mis krohvimisel sisse jäid ja mida me seinale ei soovinud. Kui kõik oli korralikult kuivanud, lihvisime maha teravamad servad ja krohvi tükid ning kandsime peale krundi. Kui krunt oli kuivanud, saime teha veel mõned parandused pahtliga ning seejärel jätkasime tumehalli värviga (Granit 10).

//To get that kind of a wall we first randomly (with an artistic touch) plastered the wall with stucco. After that made some corrections with fine filler to remove some holes and cracks we didn't want. When everything was all dryed out, we sanded away rough edges and prepped the wall with primer. Then made some corrections again and covered the wall with dark grey colour (Granit 10).

7 kommentaari

 1. See sein on küll armastus esimesest silmapilgust! :)

  VastaKustuta
 2. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kui selle kõrvale tuua tugev valge kontrast, siis ei tundu ta nii tume midagi. Meil tuleb veel magamistuppa peegelustega kapp ja hele voodi. Nii jääb sein üksi särama :)

   Kustuta
 3. Mulle ka väga meeldib see sein! :)

  VastaKustuta