DIY ...A LAMP

Täna piilume kööki! Olgem ausad, valgusteid ei ole üheski kodus kunagi liiga palju. Lambi idee oli meil juba olemas ja milleks viivitada...Täna piilume kööki!

Olgem ausad, valgusteid ei ole üheski kodus kunagi liiga palju. Lambi idee oli meil juba olemas ja milleks viivitada! Otsustasime, et köögilaua ja mööbli puudumine ei ole veel maailma lõpp ja saab ju ülejäänud asjad valmis teha. Lambi keskmist osa minu teada osta ei saa, aga selle jupi võib vabalt ka välja jätta, otsida midagi sarnast vanavara poodidest, lasta kellelgi valmis teha või kasutada selle asemel hoopis 3 auguga laerosetti. Õnneks on minul kuldsete kätega elukaaslane, kes selle valmis meisterdas ja kui Sul on ka, siis oled õnnesärgis sündinud! :)

// Today we're peaking into our kitchen!

Let's be honest.. there is never enough lighting in the house. 
We already had an idea for the lamp so why wait?! We were excited to make the lamp despite the missing furniture. Unfortunately, you can't buy this divider piece, I think, but you can totally skip this piece, use a ceiling rose with multiple holes instead, search for something similar from the thrift stores or let someone make it for you. I fortunately have a skillful man in my life, if you do too, then lucky you! :)

Lambi tegemiseks kasutasime:
.kaablit (meie kasutasime nr 91. tume hall'i ja peenemat kaablit pirnide ühendamiseks toru sees)
.laerosetti (Laerosett, antiik10€) ja kaks kruvi selle lakke kinnitamiseks
.3 suurt pirni (kasutasime halogeenpirne, 95mm, 28W)
.lühtrijalga/keskmist osa
.2 klemmliistu

Enamik juppe saime www.kangasjuhe.ee-st kingituseks. Neil on väga hea valik tekstiilkaableid, laerosette, pirnipesasid, kupleid jne. Tekstiilkaableid toodavad nad kusjuures ise. Saad kokku panna nii retrohõngulisi skandinaaviastiilis lampe kui ka väga modernseid variante. Fantaasial võib lasta lennata. Kui endal ideid napib, aga ägedat lampi tahaks ikka, siis kangasjuhe pakub müügiks DIY pakke, kus kõik vajalik (v.a pirn) on juba kliendi jaoks komplekteeritud. Jääb üle vaid kodus kokku panna. Isetegemise rõõm ju ikka!

//To make this lamp, we used:
.a cable (ours is 91. dark grey from juheko.com, they have so many different variations, so go crazy)
.3 lamp holders (we used Metal lamp, black 11€)
.ceiling rose (ours is Antique ceiling rose, metal 10€) and two screws to attach to the ceiling
.3 big globe bulbs (we used halogen bulbs, 95mm, 28W)
.center piece/chandelier
2. terminal blocks

//Most of the parts are a gift from www.juheko.com. They have a really good selection of textile cables, ceiling roses, lamp holders, lamp shades etc. And they're actually manufacturing textile cables themselves. You can make a scandinavian style vintage lamp or a modern one. You can go totally crazy with your ideas! If you don't have an idea but still want a nice lamp, you can order a DIY set, where everything is already picked out for you (except a bulb). Only thing you're left to do, is to asseble it. DIY joy still, isn't it?

Ka vooluring sai joonisena Teie jaoks kirja pandud... :)
//Even the circuit sketch is here for you... :)
Postitusel aitas sündida Kangasjuhe.ee
//Post brought to you with Juheko.com

3 kommentaari

  1. Vastused
    1. Aitäh! Kindlasti soovitan Kangasjuhe leheküljele piiluda, nende abiga saab väga ägedaid asju luua.

      Kustuta
  2. Meeldib, meeldib, meeldib!

    VastaKustuta