HIPS

Blouse: H&M (old, similar pattern top  here ) / Pants: H&M / Watch: Fossil / Shoes: Zara (old, similar here...Blouse: H&M (old, similar pattern top here) / Pants: H&M / Watch: Fossil / Shoes: Zara (old, similar here) / Bag: Zara (old)


Siit tuleb minu esimene katse kanda valgeid teksaseid ka “päris elus”. Kuna valge värv ise on nii lihtne toon, siis on sellega hea kanda värvikirevaid esemeid nagu see eelmise aasta suvekollektsioonist pärit H&M topp. Lisaks toob valge ka kõik kehakumerused esile ja nagu näha, tunduvad mu puusad kohe palju laiemad. Mis iseenesest ei ole ka halb, lihtsalt teistmoodi.

Here comes my first attempt of wearing white jeans in "real life". Since white is so simple colour you can wear pretty eyecatching things with it, just as this colourful H&M top from previous summer collection. Also, you can enhance your body curves by wearing white. My hips don't lie, as you can see from pictures below. It's not a bad thing, just different.

Photos by my talented sister, Evi (her blog here)

3 kommentaari

 1. Ma olen just otsinud omale uusi valgeid pükse. Kas sellised on hetkel ka poodides saadaval? Nii ilusad (no tegelikult on kogu su komplekt nii ilus ja naiselik :))

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jah, need samad on H&M-is praegu veel müügil :) panin lingi ka viimase pildi alla.

   Kustuta
 2. Valge on nii iluuus! Olen ise ka hetkel sellest väga vaimustuses. Eriti ägedad püksid ka!

  VastaKustuta