SPLASH OF YELLOW

jacket from ZARA / bag, Michael Kors Must, valge, nude, hall, teksasinine, bordoopunane, pruun, hiirehall... ja mõnikord harva leia...


jacket from ZARA / bag, Michael Kors

Must, valge, nude, hall, teksasinine, bordoopunane, pruun, hiirehall... ja mõnikord harva leiab mind ka erksamates toonides nagu scarlet punane või kuldkollane. Värvilisi riideid, mis mind näost halliks ei tee, leidub kauplustes lihtsalt nii harva. Ja kui leidub midagi, mis on värviline ja ühtlasi istub seljas väga hästi, siis suure tõenäosusega ostan selle ära.

Selle kollase tagi avastas tegelikult Evi, kelle kappi see minu "jah, sobib hästi" lausumisel jõudis. Hiljem isa kiitis, kui ilus ja särav tagi Evil on ja siis pärast seda muidugi tahtsin sellist endale ka, sest mis näeb Evi seljas hea välja, näeb üldiselt ka minu seljas hea välja. Ja kuna minul ja Evil väga paljud nagunii vahet ei tee, siis ühesuguste tagidega keerame asjale väikse vindi peale.

Nüüd on muidugi kauplustes ka sinised ja roosad ja viimane sobib imeilusalt valge, musta, nude, bordoopunase, pruuni, hiirehalli ja teksasinisega (ühesõnaga kõigega, mis mul kapis on). Hoian end veidi tagasi, sest see roosa on minu maitsele ikkagi natuke liiga roosa. Aga kes tahab endale ka sellist, siis valida on lausa 3 värvi vahel ;)

Mõnusat nädala algust Teile! :)

1 kommentaari

  1. Uhh, need akvarelli triibud on nii tuusad! Ja tead, viimase pildi peal ei saa hästi aru küll, kas see on nüüd Evi või Mai (;

    VastaKustuta