NEW IN

Olen asjade otsingul. Raske määratleda isegi, milliste asjade, sest vaja on nii mööblijuppe, nõusid kui ka koduseid abivahendeid ja pa...Olen asjade otsingul. Raske määratleda isegi, milliste asjade, sest vaja on nii mööblijuppe, nõusid kui ka koduseid abivahendeid ja palju-palju muud. Meil lihtsalt ei ole. Niisiis üle pika aja veetsin tänase hommikupooliku Kaubamaja kodumaailmas. Lihtsalt, et äkki satun mõne asja otsa, mis meeldib ja mida vaja on. Leidsin paar asja, mille ära ostsin ja palju asju, mis hetkel veel Kaubamaja riiulitele jäid, sest ehk leian mujalt parema... või sama, aga odavamalt. See on minu stiil - ei osta esimest ettejuhtuvat, vaid selle, mis tundub õige ja õiglase hinnaga. Lisaks Kaubamaja ostudele, saabus täna ka pakike Design Studio'lt, mille tellisin mõned nädalad tagasi ja nii ongi täna teie ees minu värskeimad kodu-ostud.

Wire Clips'e olen otsinud juba mõnda aega, sest lahtised pakikesed köögikappides ajavad lihtsalt hulluks ja tavaliselt pesulõksud-pakendiklõpsud ei meeldi. Kaubamajas asusid nad kellassepa leti läheduses. Vahukommid on pildile jäänud niisama, moe pärast ;)

Nõudepesuharja olen soovinud ka juba endale ammu. Kes veel ei tea, siis hari on tunduvalt hügieenilisem kui švamm, kuivab ruttu ja ei lase bakteritel vohada. Kunagi soetan endale ka Iris Hantverk'i harjad, hetkel lepin küllaltki sarnase koopiaga.

Ja need ilusad valged vaasid tellisin Design Studiost. Tegemist on Taani firma House Doctor vaasidega, mida olen soovinud juba ammu-ammu. Eriti seda madalamat, mummulist. Pärast erinevates välismaa veebipoodides tuulamist leidsin kogemata, et ka Design Studio müüb House Doctor tooteid. Nii äge! Ja House Doctor pakikesega tulid ka mõned disaini kataloogid, mille leheküljed on lihtsalt nii ilusad, et pidin pildile jäädvustama :) ..palju inspiratsiooni... väga palju!

2 kommentaari