BUYING FROM SHEINSIDE

Sheinside.com-st olete vist paljud juba kuulnud ja sealt ka riideid tellinud. Kvaliteet on neil seinast-seina ja samamoodi ka hind. Ütleks...Sheinside.com-st olete vist paljud juba kuulnud ja sealt ka riideid tellinud. Kvaliteet on neil seinast-seina ja samamoodi ka hind. Ütleksin aga siinkohal, et you get what you pay for. Kui pluus maksab kiirmoe brändide Zara, Asose, H&M vm poes 39€ ja Sheinside'ist saad sarnase 14€-ga, siis ei saagi eeldada, et nad samast materjalist ja sama hästi õmmeldud on. Minul on õnneks vedanud, olen oma tellimustega rahulen jäänud (v.a üks kord, kui pluusil olid paelad kokku õmmeldud nii, et seda polnud võimalik kuidagi selga panna) ja mõtlesin, et jagan ka Teiega oma näpunäiteid, mida riideid valides jälgida ja ühtlasi ka mõningaid esemeid, mida nende lehelt julgelt telliksin.

Nõuanne nr 1

Alati jälgi, mis on kirjutatud esemete kohta tagasiside tulbas. Paljud postitavad sinna ka pilte, millisena riideeseme kätte said. Selle järgi on hea otsustada, mis suurust tellida ja kas ese on midagi, mida ka ise kannaksid. Olen ise üldiselt skeptiline riiete osas, millel pilte juures pole või arvustused puuduvad, kuid olen tellinud ka selliseid esemeid ja tellimusega rahule jäänud.

Nõuanne nr 2

Jälgi väga hoolega riideeseme mõõtusid. Nende toodetel on suurused üldiselt seinast-seina, mistõttu riideid tellides tuleb lähtuda mõõtudest, mis tootekirjelduses. Mõnikord olen mina L, mõnikord XS. Kui kahtled, siis vali alati suurem suurus (minu kogemus näitab, et valides kahtluse korral väiksema suuruse, läheb riideese küll selga, aga on väga-väga kitsas või mini. Ntks see kleit SIIN, mis Evi seljas istub palju paremini kui minu seljas). Pööra tähelepanu, et erinevatel suurustel on ka riideeseme pikkus erinev.

Nõuanne nr 3

Nagu iga e-poe puhul, ei saa pilti 100% usaldada eriti, kui puudub pilt riideesemest modelli seljas. Nii võib esmapilgul tunduv tuunika olla hoopis t-särk ja puuvillane materjal hoopis polüester. Siinkohal tuleb appi jällegi tootekirjeldus ning enne ostu sooritamist soovitan üle kontrollida ka, mis materjaliga on tegemist ning võimalusel jälgida ka tootearvustusi.

Nõuanne nr 4


Riideesemed, mis peaksid kindlasti olema kvaliteetsed, vastupidavad ja tehniliselt hästi õmmeldud, nagu näiteks pintsakud, kehasse hoidvad nahktagid, teksapüksid, pulmakleit jnejne, jäta pigem nende lehelt tellimata. Kui soovid neid riideesemeid aga mingiks stiiliõhtuks või fotosessiooniks vmt, siis on Sheinside hea koht, kus raha säästa. Pintsaku õmblused ei ole küll täiuslikud ja taskud vb veidi nihkes, aga selleks üheks-kaheks ürituseks sobib ideaalselt.

Nõuanne nr 5

Tellides arvesta pika tarneajaga, 3-4 nädalat. Mõnikord olen saanud paki kätte ka nädalaga, aga sellega ei tasuks tellimisel arvestada.

Allpool nüüd tooted, mida ise julgeksin tellida. Hind on ok, neil on tootearvustused positiivsed, tellijate fotodel näevad riided ilusad välja ja materjali kiidetakse.
GREY TOP // BLUE TOP

Kui oled Sheinside'ist varem tellinud, jaga meiega oma kogemust!

1 kommentaari