OUR KITCHEN... (WIP)

Always work in progress...  Saime nüüd vähemalt köögi tagumise seina plaaditud ja vuugitud. Või tähendab... sõber plaatis ja M vuu...
Always work in progress... Saime nüüd vähemalt köögi tagumise seina plaaditud ja vuugitud. Või tähendab... sõber plaatis ja M vuukis. Kasutasime sama plaati, mida vannitoas (tegelikult veidi teistsugust, aga nii palja silmaga ei saagi aru, et erinev oleks) selle vahega, et vuuk on köögis silver 04, vannitoas valge. Nüüd veel vaja Fiskarsi nugade hoidja asemele seinale kinnitada roostevabast terasest magnetliist, aga olemasolev kinnitus sellele väga hästi ei sobi. Teisele poole kööki on veel tulemas kõrge riiul, kuhu lähevad ülejäänud esikus kastides seisvad asjad. Siis saan hakata ka tegelema riiulite sättimisega nii, et kõik oleks korras ja silmale ilus vaadata, sest hetkel on mitu asja, mis mind häirib.
Fotode jaoks pätsasin kätepesuseebi vannitoast, selle asemele tuleb Meraki nõudepesuvahend üsna sarnases pudelis (lähen sellele täna postkontorisse järgi). Andree Jardin'i nõudepesuharja ostsin Kaubamajast. Andre Jardini tooted on valminud käsitööna Prantsusmaal ja Kaubamajas on nende toodete valik üpris lai. Metallkorv sai kunagi ostetud Tigerist, nüüd sai endale ka ilusa musta kuue. Kapile oleks vaja veel midagi rohelist, elusat ja ideaalis tahaks veel välja vahetada ka veekeedukannu. M veel ootusärevalt küsis, kas tellisin ära, aga .. ma võtsin vastu karmi otsuse, et teen seda siis, kui olemasolev otsad annab (loodan, et see juhtub üsna pea! haha)

Mööblist lähemalt, köögikapid tellisime oma joonise järgi samast kohast, kus eelmine kord. Värvi alla sai taaskord M käe all.

Söögilaud on ise tehtud, toolid tellisime deko.ee-st. Vaip (h&m) oli algul elutoas, aga nüüd kaunistab see köögi põrandat ja sobib siia palju paremini. E-poes kahjuks välja müüdud, aga üsna sarnane variant neil veel täiesti saadaval.

Kokkuvõtvalt... me vist ei saa kunagi kodu valmis, aga ma loodan vähemalt, et Teil on siis midagi põnevat lugeda. Räägiksin veel, kui teaksin, mis Teid täpselt huvitab. Seega, igasugustele küsimustele vastame meeleldi!6 kommentaari

 1. Imeilus!!! Olen kõiki Su kodupostitusi vaadanud ja meil on ikka väga sarnane maitse mitmes mõttes. :)

  VastaKustuta
 2. Väga ilus köök! Sisustusteemalised postitused on mu lemmikud, sest endal ka kodu renoveerimine käsil. Kõik nipid on teretulnud:) Kust te eelmine kord(ja ka see kord) köögikapid tellisite?

  Võiksid teha reisiteemalisi postitusi. Kus reisinud oled? Kas unistad mingitest sihtkohtadest?

  Minu kaks suurt lemmikut on sisustamine ja reisimine:)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Selliseid köögikappe saab Varitech OÜ-st :)

   Reisimas pole ammu-ammu käinud, aga lähiajal tahaks väga minna ;)

   Kustuta
 3. Mulle ka meeldivad Su sisustuspostitused!

  VastaKustuta
 4. Kas härra M on ehitaja?

  VastaKustuta