RUMMU

13 fotot meie laupäevasest väljasõidust Rummu, kus toimus Mäkketõusu V etapp. Kes veel ei tea, siis Rummu tuhamägi on umbes 50m kõrge,...


13 fotot meie laupäevasest väljasõidust Rummu, kus toimus Mäkketõusu V etapp. Kes veel ei tea, siis Rummu tuhamägi on umbes 50m kõrge, tekkinud paekivi kaevandamise tulemusena ja Harjumaal põhimõtteliselt ainuke koht, kus sellist üritust korraldada. Käisime Rummus ka eelmisel aastal (pildid siin) ja olime väga elevil, et sel aastal saame sinna Mäkketõusu vaatama minna (eriti, kuna tegemist on nüüd eramaaga, mis on turistidele suletud). Mäkketõus on üks vaatemängulisemaid motospordialasid Eestis ja ainuke motospordiala, mis ka minus adrenaliini tekitab. Seda peamiselt seetõttu, et mehed väljuvad stardist teadmisega, et nad suure tõenäosusega kukuvad.. kui raskelt või kergelt, selgub alles mäe peal. Rada oli väga järsk, viimane neljandik läbiti põhimõtteliselt lennates.

Pildid (mitte kõik) on tehtud Canon G7 X-ga, minu muljetest kaamera kohta saate lugeda varsti! 

// 13 photos from Hillclimbing EMV Stage @ Rummu, Estonia! We spent our Saturday at Rummu Aherainemägi. It's about 50m high, emerged from limestone mining. Went there last summer (photos here) so we were really excited to see the hillclimb racing there this time (especially because it's a private land now, that's closed for tourists). Hillclimb racing is the most attractive motorsport there is in Estonia and the only one that makes my heart pumping. Mostly because men know before the start that they'll probably fall.. how badly... they'll know, when they're on the hill. Track was very steep so they had to go through the last quarter of it basically by flying.


Foto parklast, läbi auto esiklaasi.


Mul õnnestus ka jalanõud puhtana hoida :)Wearing:
Sneakers: Adidas Originals
Jeans & bag: Zara, old
Top: Topshop
Belt: River Island

5 kommentaari

 1. Super pildid ja näed väga kena välja!

  VastaKustuta
 2. Beautiful pictures!! I didin't know anything about this sport but it sounds great!

  http://itsmeieva.blogspot.com

  VastaKustuta
 3. Vau-vau-vauu, kui ilus outfit, kõik mätšib nii hästi kokku! Tuli kohe isu endalegi taoline pluus soetada.

  VastaKustuta