SUPERFOOD SMOOTHIE

Üle pika-pika aja on mul Teiega jagamiseks üks smuuti retsept. Kes veel ei ole proovinud, siis banaani-avokaado smuutid on mõnusalt kr...Üle pika-pika aja on mul Teiega jagamiseks üks smuuti retsept. Kes veel ei ole proovinud, siis banaani-avokaado smuutid on mõnusalt kreemised ja maitsvad ja nende valmistamiseks leidub sadu eri viise. Lisaks heale maitsele pakatavad nad vitamiinidest ning muudest organismile kasulikest ainetest. Minu silmis kindlasti parim turgutus igal ajal! Avokaado on tuntud kui supertoit, samuti banaanid. Kui need kokku segada, võib smuuti tulla üsna lääge, kuid natuke haput kiivi näol ja mõrusust matcha tee abiga muudab koosluse väga maitsvaks! Väikest "miskit", mida muidu smuutidest ei ootaks, saab lisada peterselliga. Tegemist on väga toitva smuutiga ;)

// Over long period of time I have finally a smoothie recipe for you. Who hasn't tried it yet, banana-avocado smoothies are super creamy, yummy and there are a ton of ways to make them when it comes to flavors and combinations. They're also really healthy and good for your body. In my eyes the perfect pick-me-up anytime! Avocados are known superfood and bananas too. When you mix them together, the taste might get too insipid very quickly, but when you add a bit of sourness with a kiwi and bitterness with matcha, you'll get something very good! Also, parsley gives it that little umpf you wouldn't normally get. This smoothie is very fulfilling ;)

SUPERFOOD SMOOTHIE RECIPE:
1 banaan / 1 banana
1 kiivi / 1 kiwi
1 avokaado / 1 avocado
natuke peterselli / little bit of parsley
1tl matcha teed / 1tsp matcha tea
1/3 klaasi keefiri/ 1/3 cup of kefir

Sega kõik koostisained blenderis ning jäta natuke peterselli ka kaunistuseks. Kogusest jätkub kahele, jaga sõbraga! ♥

// Mix all the ingredients together with a blender and leave some of the parsley for decorating too. You get two portions from this so share with a friend ♥

0 kommentaari