HOME

Tervitused! Järjekordne nädalavahetus on kohale jõudnud ja mul on tunne, et nädalad mööduvad turbokiirusel. Kindlasti mingit rolli sel...Tervitused! Järjekordne nädalavahetus on kohale jõudnud ja mul on tunne, et nädalad mööduvad turbokiirusel. Kindlasti mingit rolli selles mängib üleeile rünnanud väsimus. Peas on udu, mis ei taha ka kõige kangema kohviga ära minna. Ei oskagi midagi teha, sest HAIGE haige ma ei ole ja samas tervena end ka ei tunne. Täna võtan esimese poole päevast vaiksemas tempos ja õhtul loodan, et jõuan ka tööd teha.

Muide, alates tänasest on meil toas paljajalu kõndimine veidi mõnusam. Lõpuks katab elutoa põrandat vaip ja esikus ukseesist jalamatt. Vaiba tellisin muide Cellbes-st, just selline hele, mis meie diivanilauaga väga võistlema ei hakka, hind ka soodne. Väiksem ruudumustriline vaip, mis diivani ees enne oli, leidis endale uue koha köögis ja sobib sinna isegi paremini.

Ja diivanilaud on taaskord minu ja M tiimilooming. Kuna kuusnurk on meil algusest peale olnud korteris erinevate tubade ühendusdetailiks (magamistoas dekoratiivpadja kate, elutoas ja esikus MENU küünlajalad, vannitoas kuusnurkne must plaat), siis sai lauaraamis seda kujundit ka kasutatud, aga mitte nii otseselt. Jätsime natuke ruumi ka kujutlusvõimele. Lauaplaadi valas M betoonisegust, tugevduseks sisse metallist armatuur. Mõtleme veel, kas raam värvida mustaks või jätta nii nagu on. Mis teie arvate?

Hoidke blogil ikka silma peal, valmimas on nii esik kui ka kodukontor :)

2 kommentaari

  1. See lauaplaat on nii tuus!

    Ma ise jätaks hõbedaseks selle raami.

    VastaKustuta
  2. Mulle meeldib ka hõbe raam, aga kui teil on kõikides tubades mustad uksed, siis jällegi oleks must raam väga cool aktsent toas!

    VastaKustuta