OFFICE READY

lamp Aröd - Ikea   |  dekoratiivsed karbid - Hemtex   |  puidust käsi - Aliexpress   |  Menu küünlajalad - Beautiful Thin'...

lamp Aröd - Ikea  |  dekoratiivsed karbid - Hemtex  |  puidust käsi - Aliexpress  |  Menu küünlajalad -Beautiful Thin's  |  House Doctori lillevaas - Design Studio


Järjekordne töönädal on alanud ja mul on rõõm, et saan alustada seda meie vast valminud kodukontoris. Riiul on muidugi taaskord M kätetöö. Mulle väga meeldis idee String riiulisüsteemidest, aga kuna me ei kavatse siia korterisse igaveseks jääda, siis tundus selline investeering ebavajalikuna. Inspiratsiooni oma riiuli tegemiseks sain muidugi viimaste õhulisuse ja kerge olemuse vaatepunktist, aga ideed kopeerida me ei soovinud. Riiuli tegime konkreetselt selle nurga jaoks, ühes tükis. Valge värvi kasuks sai otsustatud, et riiul oleks seinaga üht värvi ja ei torkaks nii väga silma. Soovitan seda nippi kasutada, kui tundub, et ruumis on liiga palju mööblit.

PS! Sarnast kontorinurgakest saab endale kokku panna ka IKEA Elvari riiulisüsteemidest. Link SIIN.

Imeilusat päeva Teile kõigile!

//Another work week has begun and I'm happy to start it in our newly built home office. 
Ofcourse, these shelves are handiwork by my beloved. I really liked the idea of String shelving system, but since we're not going to stay here, we couldn't spend that much on that. I got inspired by String shelves by its lightness and airiness, but never meant to copy their idea so we made it for our corner the way it was suitable to us. Totally ditched the idea of adaptability so our shelves are just the way they are. We wanted it to be white so it would blend into our wall colour and be less noticeable. I recommend that trick if you feel your room is overwhelmed by the furniture!

PS! You can put your own similar office together with IKEA's Elvari system. Link HERE.


Have a nice day, dear all!

13 kommentaari

 1. MEGA! Lihtsalt MEGA! Kōik on ON POINT!

  VastaKustuta
 2. Nagu mu mugul ütleb: "vaaaauuuuuuuuu!!!" :D

  VastaKustuta
 3. Kiidan ka sisustust, aga kas selline madal töötool ka mugav on? Küsin, sest olen ise viimasel ajal poodides töötooli otsingutel kõvasti aega kulutanud. Eks kindlasti oleneb ka, kui mitu tundi päevas töölaua taga veeta, kuid üldiselt on kõrge seljatugi ja nimmetugi minu jaoks must-have. Teine variant on hoopis n.ö. sadultoolid, aga see on juba omaette teema. :)

  -K.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Minu jaoks on küllaltki mugav, tooli kõrgus on reguleeritav (küll mitte seljatoe kõrgus), aga ma ei ole ka sunnitud istuma järjest 8-17-ni laua taga. Teen pause ja ajan asju ka arvutiväliselt. Ergonoomiline tool oleks muidugi ideaalne variant :)

   Kustuta
 4. Nii.. Terav? Ma ei oska võimalikult head omadussõna praegu kirjeldamiseks öelda, aga super, kui minimalistlik ja super tulemus. Kindlasti miskit sellist. Võttis ahhetama küll.

  VastaKustuta
 5. Wow! Võtab sõnatuks..90% eesti inimestest teatavasti puudub hea maitse kodu sisustamisel..hea on näha lihtsat ja puhast skandinaavia stiili..vääga ilus! Kuskohast leidsite materjali riiulite ehitamiseks?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Eks me saa palju inspiratsiooni skandinaavia kodudest :)

   Metall pärineb RGR-st, riiuliplaadid ja sahtliboks on ka tellitud (viimistlemata) ja ise värvisime üle.

   Kustuta
 6. Oppaaa, väga vinge. See laud seal nende riiulitega on nii megakooslus, et tahaks kohe ka endale. Need lauad ja riiulid pärinevad kuskilt toodangust või see on enda välja mõeldis? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Vist eelmise kommentaari vastus sobib ka Sinu küsimusele :)

   Kustuta
 7. That office chair totally ROCKS :) like your work dear.

  Check out my new post with the best cheap online decor stores!

  Have a lovely week:)

  LOVE Maria

  VastaKustuta