STORAGE BOXES

Kirjutuslauad ja riiulid on tavaliselt täis igasugust träni, vähemalt minul küll. Tegelikult igapäevaselt kasutan sellest kõigest aga paa...


Kirjutuslauad ja riiulid on tavaliselt täis igasugust träni, vähemalt minul küll. Tegelikult igapäevaselt kasutan sellest kõigest aga paari pliiatsit ja vb sagedamini mälupulkasid. Ülejäänud asju läheb ka vaja, aga mitte nii sageli. Nii olen juba kaua unistanud paarist ilusast käepärasest karbist, kuhu asjad peitu panna. House Doctoril on just sellised, mida oleksin endale soovinud, kuid need on veidi ebatavalises mõõdus ja meelepärast värvi karpi pole veel leidnud. Idee hea, aga see ka kõik. Vahepeal mõtlesin, et meisterdan ise, aga see tundus tülikas (ja kulukas ka), sest vahendeid mul kodus käepärast ei ole. Kellel muidugi olemas, siis lisaks ilusale karbile on karbi kinnituse tegemiseks vaja 2 neediauku, kummi ja ilusat nööpi.

Mind aitas muidugi hädast välja Instagram, kus avastasin, et Hemtexil on just sellised karbid sügiskollektsioonis olemas. Kui täna poest mööda sattusin, taipasin poodi ka sisse astuda ja seal nad olid. Üks A4 formaadis karp koos sisemise jaotusega (kuhu peitsin jaotuse alla paki A4 koopiapaberit ja jaotuse sisse muud pudi-padi) ja üks kuubikukujuline seest täiesti tühi karp. Mõlemad ilusa kuldse nööbiga. Karpe oli seal muidugi veel, kuid mind kõnetasid just need kaks.

Kui nüüd kontorinurga ka värvitud saaks, siis oleks neil kahel karbil ka koht, kus olla :)2 kommentaari

  1. Sul on ikka super hea maitsemeel! :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh! Eks see aja jooksul selliseks kujunenud, tore kui teistele ka meeldib! :)

      Kustuta