THE NEW ME

Käisin täna juuksuris juukseid värskendamas. Läksin Grete juurde sooviga minna tumedamaks (aga mitte oma loomulikust toonist tu...Käisin täna juuksuris juukseid värskendamas. Läksin Grete juurde sooviga minna tumedamaks (aga mitte oma loomulikust toonist tumedamaks) ja et see hele-tume balayage/tortoiseshell stiilis värv oleks veidi pehmem. Lõikuses palju midagi ei muutnud. Viimase aasta jooksul olen lasknud alati juukseid alt sirgelt lõigata, seekord soovisin pikkuse jätta samaks, aga lisada järgud. Nüüd näevad juuksed ka kohe tervemad välja. Olen tulemusega väga rahul. Back at being a brunette ;)

Kuidas Teil juustega lood on?

4 kommentaari

 1. Oh kui iluuus! :) Ma mõtlesin ka mõned päevad tagasi, et tahaks värvida tumedamaks just väljakasvu osa, siis mõtlesin, et proovin enne äkki neid toonivaid maske, aga pole siiani julgenud riskida 😄

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Toonivad maskid õnneks tulevad kiirelt maha. Ma ise kasutan ka blondide salkude toonimiseks maski (KC Professional toonis Vanilla või Pearl), nüüd võiks tumedama juuksevärvi hoidmiseks võtta veel tumedama maski ka, aga ma ei ole tooni osas veel otsustanud :)

   Kustuta
 2. Vastused
  1. Aitäh. Hele on ka ilus, mulle vähemalt meeldivad mõlemad ühtmoodi :)

   Kustuta