600 FEET HIGH

Scared, totally not ready, but sooooo excited!! Hei-hei! Loodan, et Teil läheb hästi! Igaüks, kes mind rohkem teab, on ku...Scared, totally not ready, but sooooo excited!!


Hei-hei! Loodan, et Teil läheb hästi! Igaüks, kes mind rohkem teab, on kursis, et kardan ekstreemsusi. Tohutult. Seetõttu oli paljudele (ja eelkõige mulle endale) üllatuseks, et otsustasin paratrike'iga lendama minna. Me elame ju vaid korra! Kunagi peab ka midagi põnevat elus ette võtma ja alati ei saa nö turvalist elu elada. Kõrgust tuli lõpuks umbes 180m ja tuul kohati kõigutas, polnud hullu. Terve lennu ajal hoidsin suurest hirmust (kardan ju meeletult kukkumist) kramplikult raamist kinni ja eriti liigutada ei julgenud, aga elamus oli sellest hoolimata vägev ja ma ei kahetse midagi! Lõpp-kokkuvõttes oli tore ja maandudes tundus kõik köki-möki. Ehk julgen teinekordki oma mugavusstsoonist väljuda ja selliseid seiklusi ette võtta :)

//Hi! Hope you are all doing well! Anyone who knows me well, is familiar with my fright of extremes. I'm sooooo afraid to do anything. That's why everyone was surprised when I decided to go to fly with paratrike. YOLO! At some point you just need to do something exciting, you can't always live a "safe" life. We flew at 600ft and wind wiggled a bit. That's okay. But the whole time I was scared to death, I held on to the frame and couldn't move at all. Nevertheless I enjoyed the view and experience, It was awesome and I don't regret anything! Overall it was nice and after landing it all felt so easy. Maybe I'll step out from my comfort zone and do something exciting again in the future :).

4 kommentaari

 1. Aaaah kui tuus! Tahan ka! Ise olen ka suht jänespüks, aga sellega lendaks küll!

  VastaKustuta
 2. Väga lahe kogemus tundub! Aga ise ei julgeks :D

  VastaKustuta
 3. Opaa! Üli tuus :) Kas pilte tegid ikka ise üleval? :P

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei teinud ise. Kuna ma nii hirmsasti kartsin, et äkki ma teen mingi vea ja jään uuest fotokast ilma, siis palusin M-l esimese lennu ise teha koos kaameraga ja siis pärast mind pildistada maa pealt, kui õhus olen :) Kusjuures fotod on tehtud tegelikult madalamalt, kui ma ära käisin. M sai ainult ~140m kõrgusele.

   Kustuta