BEDROOM UPGRADE

Tere hommikust ja mõnusat nädalavahetuse algust! ☀️  Siiani olen vaid maininud magamistoa lampe ja seina , mis tegelikult ei o...

Tere hommikust ja mõnusat nädalavahetuse algust! ☀️  Siiani olen vaid maininud magamistoa lampe ja seina, mis tegelikult ei ole ju hea une jaoks üldse olulised, vaid pigem meeldiva õhkkonna loomiseks. Et selles ruumis tuleks ka magus uni, on seal vaja üht korralikku voodit. Sobiva leidsime Softrendi valikust. Meile meeldis ka üks teine isend üsna sarnase väljanägemisega teiselt tootjalt, aga lõpuks otsustasime Eesti disaini kasuks. See kõrgetel jalgadel voodi nimega Fuuga on disainitud Argo Tamme poolt. Softrendi Fuuga kõrged jalad hõlbustavad voodi alt koristamist ning õhuline disain sobib meie väiksesse magamistuppa kui valatult.
Kuna eelmises kodus diivanvoodi peal magamisest kimbutasid mind seljavalud, siis õige voodiaseme leidmine oli meie jaoks väga oluline. Otsustasime pärast pikki ja kaalutletud otsinguid kvaliteetse eesti disaini kasuks ning Softrendi Fuuga oli täpselt meie jaoks õige. Voodi peale valisime ortopeedilise madratsi. Sobiva leidsime Sleepwelli valikust. Madrats on hea une jaoks VÄGA oluline ja ma ei soovita selle pealt väga kokku hoida. Sulepadjad ja teki ostsin Hemtexist, voodipesu olen ostnud seni kõik h&m-st, kuna ma pole märganud, et mujal Eestis naturaalsest linasest kangast voodipesu leiduks. Seni olen ka kvaliteediga väga rahul, sest isegi pärast mitmeid-mitmeid pesukordi (pesen mitte vähem kui 60*C veega) näeb kangas endiselt väga hea välja ja on katsudes pehme. Triikima ka ei pea, kui ei taha, linase kanga kortsud on kui disainielement omaette. Nüüd hiljuti täiendasin voodit ka kahe 50x90cm mõõdus padjaga ja vahvliriidest suure päevatekiga. Mõlemad annavad palju hubasust ja isikupära magamistoale juurde. Päevatekk on ka selles mõttes hea, et see kaitseb voodipesu tolmu ja mustuse eest päeval, kui voodi kõrval olevat kappi koristada või kui tekib tahtmine riietega voodi peal pikutada ja raamatut lugeda.

Ma ei olegi veel magama saanud. Tavaliselt magan üsna kaua ja kartsin, et ei ärka hommikul õigel ajal üles. Läheme perega Viru rabasse päikesetõusu vaatama, väljasõit on kell 5:30. Ma usun, et meil on seal väga tore! Mis Teil nädalavahetusel plaanis on?

4 kommentaari

 1. Kusjuures Hemtex'is on ka linaseid voodipesusid, aga kitsale tekile. Neid 50x90cm padjapüüre olen ka sealt soetanud:)

  See voodi paneb küll mu südame põksuma:)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Just, meil kahjuks/õnneks suur 240cm lai tekk, sellele leidsime tekikoti H&M-st :)

   Kustuta
 2. Mind väga huvitab - kust need suured padjad leidsid? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Suured padjad on pärit H&M-st :), padjakatted samuti.

   Kustuta