GO-TO

Heihei! Loodan, et Teil läheb hästi! Kolmapäev oli selline päev, kus käisime vannituppa kraanikaussi ja/või kraanikausikapp...
Heihei! Loodan, et Teil läheb hästi! Kolmapäev oli selline päev, kus käisime vannituppa kraanikaussi ja/või kraanikausikappi otsimas. Käisime ära Vannitoapoes, seal oli mitu varianti, mis meile stiililt oleks sobinud, kuid kinnituskohad olid neil vale koha peal ja meie vannitoaseinaga poleks sobinud. Tellimiseks meil enam aega ei ole, seega tuli otsida laos olevate seast. Nagu ikka, on valik üsna kesine. Lõpuks leidsime ühe K-Rautast, Tallinnas viimane. Värvilt muidugi ei sobi ja kapinupud ka jamad, aga kapi kuju, suurus, seinale kinnitamise viis jne kõik klappisid sellega, mida meil vaja. Lisaks oli meie jaoks oluline, et kapp ei oleks saepuruplaadist, sest see kipub üsna kiiresti laiali lagunema. Leitud kapp on MDF-ist, see tuleb nüüd üle värvida ja nupud välja vahetada. 

Nagu ikka, kui me M-iga ehituspoodidesse satume, palun tal ka paar klõpsu blogi jaoks pildistada.  Midagi erilist ma sellisteks puhkudeks selga ei pane. Jalga tõmbasin oma vanad lõhkised teksad, ja varba otsa mitu-mitu aastat vanad zara saapad (juba üsna väsinud, aga nad on NII mugavad). Et aga mitte päris kalts välja näha, lisasin riietusele särtsu uue pluusi ja oma MK kotiga, millele kinnitatud väike tumepunane karvatupsuke (DIY). 

Pildid otsustasime seekord teha kärmelt ringteel, kus oli väga palju autosid, mitmed neist signaalitasid ja KÕIK vaatasid.. Tugeva tuule ja mööduvate autodega oli ülesanne meie jaoks veidi keeruline, kuid saime enam-vähem hakkama.

WEARING:
top - ZARA
jeans - ZARA, old
boots - ZARA, old (similar ones here & here)
bag - Michael Kors
furry keychain - DIY

3 kommentaari

  1. Uuuh, need saapad! Kontsad mega ägedad! Hea, et ära mainisid, et need vanad, muidu oleks e-poodi luurele läinud xD

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Oi, jaaa! Need mul juba väga vanad. Mäletan, kui neid Zaras tookord nägin, siis nad ei olnud üldse sellised, mida tahaks kanda (terav nina ei olnud siis nii IN ja konts oli ka imelik), aga kuna hind oli väga hea ja nad olid unikaalsed, siis ostsin ära. Nüüd olen need peaaegu ribadeks kandnud ja ise ka imestan :) ...Vaatan, ehk leian midagi sarnast siia postituse juurde lisada :)

      Kustuta