LOUNGING

Hei-hei! Loodan, et teil läheb kõigil hästi! Viimased nädalad on olnud äärmiselt väsitavad ja nüüd, kui ärasaatmine on möödas, tahaks li...
Hei-hei! Loodan, et teil läheb kõigil hästi! Viimased nädalad on olnud äärmiselt väsitavad ja nüüd, kui ärasaatmine on möödas, tahaks lihtsalt koheva teki all lösutada. Ma tean, et koju mossitama ei tohi jääda, aga enne homsest kooli ja tellimustööde täitmisi tunnen, et vaja veel veidi jõudu koguda. Vedasin oma sooja paksu teki elutuppa, sest teleka ees tuleb ikka kõige magusam uni :) ..ja kui und ei tule, siis saan vähemalt meelt filmiga lahutada (leidsin elioni filmiriiulist filmi "Source Code", ma olen seda juba näinud, aga hetkel lõppu ei mäleta).

//Hello! Hope you all are doing good! Last couple of weeks have been exhausting and now, when the funeral is behind us, I just want to lay under a soft blanket. I know, it's not good to stay home and pout, but before I go to school tomorrow and start complete orders, I need to collect strength. I brought our big blanket into our livingroom, because I always get the sweetest sleep in front of the tv :) ..and if I don't feel like sleeping I at least can entertain myself with a film (I found Source Code movie from our rental package, I've seen it but I don't remember how it ends).

0 kommentaari