NEW IN - SOCK FIT BOOTS

Zara sock fit boots Selle aasta kevadest saati olen silmanud vaikselt sokisäärega saapaid, mida saab edukalt kanda seelikute ja põlvik...


Selle aasta kevadest saati olen silmanud vaikselt sokisäärega saapaid, mida saab edukalt kanda seelikute ja põlvikutega jne. Ma polnud selles stiilis päris kindel, et kas sobib kanda või on midagi täiesti imelikku.. nüüd aga, mida ma poodides muudkui müügil näen.. sokisäärega saapad! Tahtsin sellest stiilist endale siiski midagi tagasihoidlikku, universaalselt ja kindlasti mugavat ja leidsin ideaalse paari Zarast. Mis mulle Zara juures viimasel ajal enim meeldima on hakanud on see, et nad ei tee enam ainult kõrge (~10cm) kontsaga kingi. Nende valikust leiab nüüd ka madalamaid kingi-saapaid, mis on mõistagi palju mugavamad ja silmale ilusad vaadata. Jeei!!

//From this spring I've been eyeing for sock-style boots that you can wear with skirts or high knee socks etc. I wasn't quite sure about if it will look trendy or something totally not okay.. but now... all you can find from stores are... sock fit boots! I still wanted something not that noticeable, but something that would be universal and comfortable and I found a perfect pair from Zara. What I like most about Zara lately is that they don't do only high heels anymore. They actually sell boots that for sure are much more comfortable and pleasing for the eye. Yay!

0 kommentaari