SUNDAY MORNING

Viimasel ajal pole ette tulnud neid pikki hommikuid, kus saab kaua voodis lesida, lemmikseriaale vaadata ja 10 tassi (no tegelikult...


Viimasel ajal pole ette tulnud neid pikki hommikuid, kus saab kaua voodis lesida, lemmikseriaale vaadata ja 10 tassi (no tegelikult mitte nii palju) kohvi või teed sooja teki all juua. Iseäranis tunnen neist puudust nüüd, kui ilmad on nii jahedaks läinud ja toas veel ei köeta. Kool röövib palju väärtuslikku puhkeaega, kui nii võib öelda.. eriti kui viimased poolteist aastat olen saanud suuremas osas teha seda, mida ise tahan ja millal tahan (perks of being your own boss). Nüüd on esmaspäeva, teisipäeva ja kolmapäeva õhtud sisustatud tuupimisega ja vabadel päevadel teen nii palju tööd kui võimalik. Erandiks täna. Täna, kauaoodatud pühapäeval, ma ei tööta. Istun hoopis sooja teki all, joon kuuma teed ning naudin kergemat lugemist. Õnn!

3 kommentaari

 1. Hei, kust see plekist kruus pärit on? Otsin juba pikemalt neid ilma igasuguste kaunistusteta. Väike lahe kiri on ok, aga igasugused maasikad, muumid jms on ei-ei! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hei-hei! Ostsin h&m-st jupp aega tagasi. Ma ei tea, kas neil veel selliseid on, aga tasub kindlasti vaatama minna. Ja see ei ole tegelikult plekist, see on portselanist ;)

   Kustuta
  2. No tegelikult isiklikult otsin seda retrokat plekist varianti, aga see näeb ka väga efektne välja! :)n Aitäh, kuidas ma küll h&m peale pole tulnud. Hemtexist ka uurisin viimati läbi hüpates!

   Kustuta