WELCOME TO OUR HALLWAY

ORGANIZING IS THE KEY rug - h&m | stool - Aatrium | Menu candle holders - Beautiful Thin's | Menu dustpan - Sca...ORGANIZING IS THE KEYrug - h&m | stool - Aatrium | Menu candle holders -Beautiful Thin's | Menu dustpan - Scandinavian Design Center Esimene mõte, mis minul tavaliselt esikuga seoses tekib, on palju asju ja vähe ruumi. Üritasime siis oma esikus tekitada võimalikult palju ruumi... ja illusiooni, et asju nagu polekski. Esiku kujundamisel lähtusime 4-st põhilisest punktist...

MUGAVUS

Et esik oleks mugav, tuleb asjad korralikult läbi mõelda. Uksest sisse astudes tahad ikka esimese asjana kuhugi käekoti toetada või jalanõude äravõtmisel korraks istuda. Paigutasime selleks kohe välisukse kõrvale kolme jalaga järi ja uskuge mind, see saab palju kasutust. Üleriideid on võimalik riputada nii nagisse kui ka riidepuu peale (kuidas kellelegi paremini sobib), ka mütsi jaoks on nagi kohal koht olemas. Jalanõud, mida saab üksteise otsa kuhjata (sussid, plätud, ketsid jne) on kapis peidus, viisakamad kingad-saapad riiulis. Kuna härra jalg on suurem, siis tema jalanõud riiulisse ei mahu, küll aga on riiuli all nende jaoks koht olemas. Sinna saavad mugavalt oma jalanõud tõsta ka külalised. Kergemate asjade jaoks paigaldasime ka kaks puidust nagi jalatsikapi kohale, Ühel neist hoian oma käekotti. Et esikus olev liiv ja sodi tuppa ei leviks, panime sinna ka struktuurse vaiba. Musta-valge kirju, et sinna tekkiv sodi kohe välja ei paistaks. Mugavust annab ka tumehall sein jalatsikapi taga, selle pealt ei paista jalatsitest tekkivad triibud ja kriimud nii hästi välja.

AVARUS

Lahedamaks muudab ruumi kindlasti avatud planeering. Valgust pääseb nii köögi aknast (päike paistab õhtul otse suunaga esikusse) kui ka elutoast. Kui jätta vannitoa uks ka paokile, siis hommikul peegeldab sealt päikest esiku kõige pimedamasse nurka. Kõik valguse ja varju liikumised sai läbi mõeldud juba enne ehituse algust ja tunneme, et oleme selle ülesandega edukalt hakkama saanud - esik on helgas hommikust õhtuni. Valgustatud tulemust rõhutavad ka heledaks värvitud seinad ning hõljuv valgete ustega jalatsikapp. Riiete jaoks otsustasime ka kapi asemel nagi panna, sest kapi seinad võtavad palju ruumi.

KORDUVAD VÄRVID JA MUSTRID

Läbiv ühtne värvigamma hall, valge, must ja puidu toon, loob kogu korterist suurema ja avarama mulje. Ka esikust. Mõne jaoks võib olla monokroomne kodu veidi kõle ja hirmutav, meie jaoks tundub see pigem rahulik. Tamme tooni põrand annab soojust ja kui tekib igatsus värvide järele, saab ju edukalt värviliste tekstiilide ja aksessuaaridega kodule vürtsi lisada.

KUNSTI/DISAINI ELEMENDID

Et esik oleks kutsuv ja isikupärane, paigutasime sinna kuusnurksed MENU küünlajalad, samasugused nagu meie kodukontoris. Kui välisuksest tuppa piiluda, näeb neid esimesena. Lisaks ka sama brändi kühvel ja hari, millest SIIN postituses juttu tegin. Väike detail, aga annab palju juurde.

Varsti jagan pilte ka meie vannitoast. Erandiks on selles ruumis kapp hoopiski ostetud K-Rautast. Mis me sellega tegime, et see oleks "oma", näete varsti!

9 kommentaari

 1. Wow!! Väga lahe! 😊 Värvid, sisustuselemendid, kõik on super. Aga küsiks et kust selline jalatsiteriiul/kapp pärit on?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Tore, kui meeldib! See kapp on meil jälle ise tehtud 🙊. Tugevast mdf-st, värvitud autovärvidega. Kui huvi on, võib alati küsida. Teeme ka tellimuse peale.

   Kustuta
  2. No täitsa lõpp😃 Te olete ikka kuldsete kätega inimesed 😉👌🏼

   Kustuta
 2. Wau! Sul on ikka suurepärane maitse ja mulle väga meeldib su stiil. Kunagi kui oma kodu soetan, peaks su sisekujundajaks võtma :)

  VastaKustuta
 3. Just nüüd kui omal on ka käsil sisutamine ja oma kodu paika seadmine, loen neid postitusi eriliselt kikkis kõrvadega :D Enne olin lihtsalt lummatud, kui kaunis ja maitsekas kõik on!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hahah! Aitäh! Kujutasin täpselt ette praegu, mismoodi Su kõrvad kikkis on 😃

   Kustuta
 4. Väga ilus tulemus. Juba ammu imetlen Su blogi ja neid pilte. Siit ka järgnev küsimus: millise kaameraga Sa pilte teed?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Kirjutasin sellest mõni aega tagasi postituse. Saad lähemalt lugeda siit: http://www.sincerelybitter.com/2016/08/recent-snapshots.html

   Kustuta